Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Saulės sprendimai“

SOCIALINĖS MEDIJOS SPECIALISTAS

2000-3300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Saulės sprendimai“

Darbo pobūdis

Planuosite, paskelbsite ir tvarkysite kasdienius „DailyCoin“ ir kitų prekės ženklų socialinius kanalus, įskaitant „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“, „Pinterest“, „YouTube“, „TikTok“, „LinkedIn“ ir kitus;
Įgyvendinsite socialinės žiniasklaidos ir turinio strategijas, didindami prekės ženklų žinomumą;
Susitikę su komandomis, derinsite, kokį turinį / produktus jie norėtų reklamuoti, ir parengsite planą, kaip paskatinti konversijas;
Glaudžiai bendradarbiausite su grafikos dizaineriu, kurdami nuodugnias kampanijas, siekdami sukurti patrauklų turinį;
Stebėsite ir koreguosite socialinės žiniasklaidos strategiją, remdamiesi reguliaria kanalų analizės ataskaita;
Naudosite „Facebook“ ir „Instagram“ reklamavimo platformas konkrečioms produktų ir pakartotinės rinkodaros reklamoms;
Naudosite paieškos sistemų optimizavimo (SEO) metodus socialinės žiniasklaidos ir turinio elementų atžvilgiu;
Atliksite konkurentų analizę ir tyrinėsite naujus socialinės žiniasklaidos kanalus, rinkodaros tendencijas ir galimybes.

Reikalavimai

MES TIKIMĖS, KAD TU:
Turi 2-3 metų patirtį valdant prekės ženklą / įmonės puslapį socialiniuose tinkluose;
Esi stiprus(-i) socialinių tinklų valdytojas(-a): Facebook“, „Twitter“, „Instagram“, „Pinterest“, „YouTube“, „LinkedIn“ ir kt.;
Moki naudotis socialinės žiniasklaidos valdymo ir planavimo programomis; Buferis, „HootSuite“, „Sprout Social“ ir kt.;
Gebi paaiškinti socialinės žiniasklaidos analizę;
Gebi tirti ir plėtoti turinį, remiantis raktiniais žodiais, kad būtų pagerinti natūralios paieškos reitingai;
Gerai išmanai „Microsoft Office“ ir „Google Suite“; laisvai naudojiesi „Google“ disku, dokumentais, skaičiuokle, skaidrėmis ir kt.;
Privalumas: „Adobe Photoshop“ išmanymas;
Sklandžiai komunikuoji žodžiu ir raštu; esi dėmesingas (-a) detalėms ir jauti atsakymobę už savo darbą;
Sklandžiai ir taisyklingai bendrauji lietuvių ir anglų kalbomis (žodžiu ir raštu);
Rinkodaros, komunikacijos, anglų kalbos ar susijusios srities bakalauro laipsnis.
Privalumas: Rinkodaros, komunikacijos, anglų kalbos ar susijusios srities universitetinis / koleginis išsilavinimas.
Būtina: žinios apie Crypto industriją ir finansinę erdvę.

Mes jums siūlome

Darbą jaunatviškoje, sėkmingai augančioje Fintech įmonėje;
Darbą miesto centre;
Galimybę inicijuoti ir įgyvendinti sprendimus;
Įdomią patirtį ir augimą.

Kandidatuodami jūs pateikiate savo asmens duomenis įmonei UAB “Saulės sprendimai”. Šie duomenys tvarkomi naujo įmonės darbotojo atrankos tikslu ir teisėto intereso pagrindu, saugomi ne ilgiau nei 1 metus nuo jų pateikimo.

Atlyginimas

2000-3300 €/mėn. į rankas

Our team specializes in business, data processing, web development and design. We are building advanced, reliable, secure products with great customer experience for the users. We always keep a close cooperation with our clients to ensure long lasting relationships.
informacija apie UAB „Saulės sprendimai“
3613 €
Vid. atlyginimas bruto
(2X higher than LT average)
26
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.