Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Socialinės paramos ir kaimo reikalų skyriaus Vyriausiasis specialistas (karjeros valstybės tarnautojas)

Ignalina - Ignalinos rajono savivaldybės administracija

Darbo pobūdis

1. Socialinės paramos ir kaimo reikalų skyriaus vyriausiasis specialistas yra karjeros valstybės tarnautojas. 2. Pareigybės lygis – A. 3. Pareigybės kategorija – 9.
  • Socialinės paramos ir kaimo reikalų skyriaus vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga analizuoti socialinių paslaugų poreikius, administruoti socialines paslaugas, tvarkyti socialinių išmokų gavėjų duomenis Socialinės paramos šeimai informacinėje sistemoje „SPIS“ ir „Parama“.
  • Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas vykdo šias funkcijas:
  • Registruoja, priima ir analizuoja dokumentus šalpos (socialinėms) išmokoms, pensijoms, tikslinėms kompensacijoms gauti.
  • Dirba su socialinės paramos šeimai informacinėmis sistemomis SPIS, „Parama“ (įveda
  • 1 papunktyje minėtų išmokų gavėjų duomenis, formuoja asmens bylas).
  • Atsako už
  • 1 papunktyje minėtų išmokų asmens bylų tvarkymą, atlieka asmens dokumentų, išmokų, pensijų skyrimo ir mokėjimo savikontrolę.
  • Konsultuoja lankytojus šalpos (socialinių) išmokų, pensijų, kompensacijų skyrimo ir mokėjimo klausimais.
  • Nustatyta tvarka išduoda šalpos pensijų bei kompensacijų gavėjų pažymėjimus ir tvarko jų apskaitą.
  • Dalyvauja nustatant neįgaliems žmonėms specialiuosius poreikius.
  • Priima prašymus dėl techninės pagalbos priemonių neįgaliesiems skyrimo ir vykdo jų apskaitą TPPA (techninės pagalbos priemonių apskaitos) informacinėje sistemoje.
  • Priima iš gyventojų dokumentus valstybinėms pensijoms gauti, juos analizuoja ir teikia Lietuvos Respublikos pirmojo ir antrojo laipsnių valstybinių pensijų skyrimo komisijai.
  • Konsultuoja rajono gyventojus ir Ignalinos rajono socialinių paslaugų centro socialinius darbuotojus dėl mokinių teisės į socialinę paramą nustatymo:
  • nemokamo maitinimo mokyklose;
  • mokinių aprūpinimo mokinio reikmenimis.
  • Nustato mokinių teisę į socialinę paramą, apskaičiuoja ir įvertina šeimos nario vidutines pajamas.
  • Rengia sprendimus dėl socialinės paramos mokiniams skyrimo arba neskyrimo.
  • Rengia ataskaitas apie suteiktą mokiniams socialinę paramą.
  • Pagal kompetenciją rengia tarybos sprendimų, administracijų direktoriaus įsakymų projektus.
  • Pagal pareigybei priskirtą kompetenciją nagrinėja fizinių bei juridinių asmenų pareiškimus, prašymus, skundus ir rengia atsakymus.
  • Vykdo kitus su tiesioginėmis pareigomis susijusius administracijos direktoriaus ir skyriaus vedėjo pavedimus.

Reikalavimai

  • Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialius reikalavimus:
  • turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą socialinių mokslų studijų srities socialinio pedagogo ar edukologijos krypties išsilavinimą;
  • turėti ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį socialinių paslaugų teikimo srityje;
  • būti susipažinęs su Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos, Vietos savivaldos, Viešojo administravimo įstatymais, kitais Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymais, savivaldybės tarybos sprendimais, savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais socialinių paslaugų planavimą, organizavimą, teikimą, finansavimą, kokybės vertinimą;
  • gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, išmanyti Dokumentų rengimo, Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisykles;
  • mokėti dirbti „Microsoft Office“ programiniu paketu („MS Word“, „Excel“, „Outlook“, „Internet Explorer“).
CVB client

Ignalinos rajono savivaldybės administracija

daugiau info vtd.lt