Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Socialinės paramos skyriaus Vyriausiasis specialistas, pareiginės algos koeficientas 6,4 (karjeros valstybės tarnautojas)

Kėdainiai - Kėdainių rajono savivaldybės administracija

Darbo pobūdis

1. Socialinės paramos skyriaus vyriausiasis specialistas yra viešojo administravimo karjeros valstybės tarnautojas.
  • Vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga įgyvendinti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus bei kitus teisės aktus, reglamentuojančius šalpos išmokų, tikslinių kompensacijų, transporto išlaidų kompensacijų, išmokų neįgaliesiems skyrimą ir mokėjimą.
Šias pareigas einatis valstybės tarnautojas atlieka šias gunkcijas:
  • Pateikia informaciją apie valstybės biudžeto lėšų poreikį išmokoms vaikams mokėti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, užtikrinant valstybės biudžeto lėšų teisingą panaudojimą.
  • Ruošia užklausimus kitoms savivaldybėms apie asmenų gaunamas tikslines kompensacijas, užtikrinant jų skyrimą Kėdainių rajono savivaldybės gyventojams.
  • Laiku nutraukia tikslinių kompensacijų, išmokų neįgaliesiems mokėjimą bei atlieka mokėjimo koregavimą, užtikrinant išmokų ir kompensacijų gavėjams priskaitytų sumų teisingumą.
  • Registruoja ir formuoja tikslinių kompensacijų, išmokų neįgaliesiems gavėjų bylas, užtikrinant dokumentų išsaugojimą tolimesniam naudojimui.
  • Pateikia kas ketvirtį Socialinių paslaugų priežiūros departamentui prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos duomenų apie savivaldybės administracijos išmokėtas tikslines kompensacijas ketvirtinę statistinę ataskaitą pagal patvirtintą formą, užtikrinant teisingą valstybės biudžeto lėšų panaudojimą.
  • Priima gyventojų prašymus ir dokumentus, patikrina jų tikrumą, siekiant paskirti tikslines kompensacijas, išmokas neįgaliesiems.
  • Socialinių išmokų apskaitos sistemoje „Parama“ įformina tikslinių kompensacijų, išmokų neįgaliesiems skyrimo ir mokėjimo duomenis, užtikrinant priskaitytų sumų teisingumą.
  • Atlieka išskaitymus iš tikslinių kompensacijų, užtikrinant priskaitytų sumų teisingumą.
  • Parengia žiniaraščius ir kitus išmokų mokėjimo dokumentus, užtikrinant tikslinių kompensacijų ir išmokų neįgaliesiems paskirtų išmokų priskaičiuotų sumų teisingumą ir mokėjimą.
  • Daro taisymus socialinių išmokų apskaitos sistemos duomenų banke keičiantis Lietuvos Respublikos įstatymams, Vyriausybės nutarimams ir kt. teisės aktams, užtikrinant tikslinių kompensacijų, išmokų neįgaliesiems priskaitytų sumų teisingumą.
  • Nagrinėja pareiškimus, skundus bei prašymus užtikrinant teisingą su tikslinėmis kompensacijomis, išmokomis neįgaliesiems susijusių teisės aktų įgyvendinimą.
  • Vykdo kitus savivaldybės administracijos direktoriaus, skyriaus vedėjo vienkartinio pobūdžio pavedimus, siekiant skyriaus uždavinių įgyvendinimo.

Reikalavimai

  • Darbuotojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialiuosius reikalavimus:
  • Turėti aukštąjį universitetinį arba aukštąjį koleginį išsilavinimą.
  • Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei kitų institucijų teisės aktais dėl šalpos išmokų, tikslinių kompensacijų, transporto išlaidų kompensacijų, išmokų neįgaliesiems skyrimo ir mokėjimo, gebėti juos taikyti.
  • Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas.
  • Gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, išmanyti raštvedybos taisykles.
  • Mokėti dirbti Microsoft Office programiniu paketu, socialinės paramos informacine sistema „SPIS“ ir socialinių išmokų apskaitos sistema „Parama“.
CVB client

Kėdainių rajono savivaldybės administracija

daugiau info vtd.lt