Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
VšĮ „Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė“

SOCIALINIS DARBUOTOJAS

800-1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - VšĮ „Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė“

Darbo pobūdis

  • dirbti su reabilitacijos paslaugų besikreipiančiais pacientais, vertinti jų socialines problemas, individualius poreikius;
  • konsultuoti pacientus ir jų šeimos narius socialiniais klausimais, parinkti tinkamus socialinių paslaugų teikimo modelius;
  • vertinti teikiamų socialinių paslaugų šeimai efektyvumą.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis socialinio darbo išsilavinimas;
  • socialinio darbuotojo patirtis gydymo įstaigoje – didelis privalumas;
  • būti susipažinus su LR teisės aktais, reglamentuojančiais socialinę apsaugą, žinoti socialines paslaugas (paramą) teikiančias įstaigas, organizacijas;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai, pozityvumas;
  • pareigingumas, paslaugumas, iniciatyvumas.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė jau 30 metų teikia skubią pagalbą ir aukšto lygio chirurgijos paslaugas visos Lietuvos gyventojams. Jungdami ilgametę patirtį ir didelę kompetencijų įvairovę, derindami mokslo bei technologijų inovacijas, specializuojamės ūmių būklių, sunkių traumų ir plataus profilio klinikinės chirurgijos srityse.
informacija apie VšĮ „Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė“
2856 €
Vid. atlyginimas bruto
(87% didesnis už LT vidurkį)
1959
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1676 €
25% uždirba 1676-2456 €
25% uždirba 2456-3520 €
25% uždirba nuo 3520 €