Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Company name is hidden

Socialinių išmokų skyriaus Išmokų kontrolės poskyrio Vyriausiasis specialistas

Vilnius - Company name is hidden

Pareigybės aprašymas

Pareigybės aprašymas .HeaderFont { font-family: "Times New Roman"; font-weight: bold; font-size: 12pt; text-align: center; } .RegularFont { font-family: "Times New Roman"; font-size: 12pt; } .TextAlignment { text-align: justify; } .TextPadding { padding-left: 40px; } PATVIRTINTA Vilniaus miesto savivaldybės administracijos 2020 m. rugpjūčio 28 d. AD įsakymas Nr. 40-427/20


VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS SOCIALINIŲ IŠMOKŲ SKYRIAUS IŠMOKŲ KONTROLĖS POSKYRIO VYRIAUSIOJO SPECIALISTO (SIS-IKP-2) PAREIGYBĖS APRAŠYMAS

I SKYRIUS
PAREIGYBĖS CHARAKTERISTIKA

1. Pareigybės lygmuo – vyriausiasis specialistas (IX lygmuo).
2. Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas tiesiogiai pavaldus poskyrio vedėjui.


II SKYRIUS
VEIKLOS SRITIS

3. Priežiūra ir kontrolė.


III SKYRIUS
PAREIGYBĖS SPECIALIZACIJA

4. Lietuvos Respublikos įstatymais nustatytų piniginės socialinės paramos, išmokų vaikams, pagalbos pinigų, tikslinių kompensacijų, paramos mirties atveju, kompensacijų nepriklausomybės gynėjams, nukentėjusiems nuo 1991 m. sausio 11–13 d. ir po to vykdytos SSRS agresijos ir jų šeimoms bei kitų socialinių išmokų, nurodytų skyriaus nuostatuose bei kituose teisės aktuose, skyrimo kontrolė..


IV SKYRIUS
FUNKCIJOS

5. Konsultuoja priskirtos srities klausimais.
6. Nagrinėja skundus ir kitus dokumentus sudėtingais klausimais dėl priežiūros ir (ar) kontrolės vykdymo arba prireikus koordinuoja skundų ir dokumentų sudėtingais klausimais dėl priežiūros ir (ar) kontrolės vykdymo nagrinėjimą, rengia atsakymus arba prireikus koordinuoja atsakymų rengimą.
7. Atlieka priežiūros ir (ar) kontrolės veiklas arba prireikus koordinuoja priežiūros ir (ar) kontrolės veiklų atlikimą.
8. Rengia ir teikia pasiūlymus su priežiūra ir (ar) kontrole susijusiais klausimais.
9. Apdoroja su priežiūra ir (ar) kontrole susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja susijusios informacijos apdorojimą.
10. Rengia ir teikia informaciją su priežiūra ir (ar) kontrole susijusiais sudėtingais klausimais arba prireikus koordinuoja informacijos su priežiūra ir (ar) kontrole susijusiais sudėtingais klausimais rengimą ir teikimą.
11. Prižiūri su priežiūros ir (ar) kontrolės veiklomis susijusių sprendimų, rekomendacijų, nurodymų vykdymą arba prireikus koordinuoja su priežiūros ir (ar) kontrolės veiklomis susijusių sprendimų, rekomendacijų, nurodymų vykdymo priežiūrą.
12. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus
13. Rengia ir priima sprendimus dėl socialinių išmokų skyrimo, neskyrimo, mokėjimo stabdymo, nutraukimo, perskaičiavimo, permokų nustatymo ir išskaičiavimo arba grąžinimo, rengia pranešimus asmenims dėl priimtų sprendimų.
14. Rengia teisės aktų projektus ir kitus susijusius dokumentus arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų ir kitų susijusių dokumentų rengimą.
15. Užtikrina metodinės pagalbos teikimą skyriaus valstybės tarnautojams ir darbuotojams.
16. Dalyvauja komisijų ir darbo grupių veikloje, bendradarbiauja su Skyriaus ir Savivaldybės administracijos padaliniais, Lietuvos valstybės ir savivaldybių institucijomis ir įstaigomis, nevalstybinėmis organizacijomis Poskyrio kompetencijai priskirtais klausimais.
17. Siekdamas užtikrinti darbų tęstinumą, poskyrio vedėjo pavedimu pavaduoja kitą poskyrio valstybės tarnautoją ar darbuotoją, dirbantį pagal darbo sutartį, jo nesant.
Funkcijos patvirtintos 1994-07-07 „Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymas.“ Nr.: I-533.
18. Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 7 straipsnio 9 punkte nurodytos, valstybinės (valstybės perduotos savivaldybėms) funkcijos vykdymas..


V SKYRIUS
SPECIALIEJI REIKALAVIMAI

19. Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:
19.1. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
19.2. studijų kryptis – sociologija (arba);
19.3. studijų kryptis – teisė (arba);
19.4. studijų kryptis – socialinis darbas (arba);
19.5. studijų kryptis – ekonomika (arba);
arba:
19.6. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
19.7. darbo patirties sritis – kontrolės srities patirtis ; 19.8. darbo patirtis srityje – ne mažiau kaip 1 metai;
arba:
19.9. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
19.10. darbo patirties sritis – piniginės socialinės paramos srities patirtis; 19.11. darbo patirtis srityje – ne mažiau kaip 1 metai;


VI SKYRIUS
KOMPETENCIJOS

20. Bendrosios kompetencijos ir jų reikalaujami lygiai:
20.1. vertės visuomenei kūrimas - 3 lygis;
20.2. organizuotumas - 3 lygis;
20.3. patikimumas ir atsakingumas - 3 lygis;
20.4. analizė ir pagrindimas - 4 lygis;
20.5. komunikacija - 3 lygis.
21. Specifinės kompetencijos ir jų reikalaujami lygiai:
21.1. kontrolės ir priežiūros proceso valdymas - 3 lygis.Susipažinau ________________________ (Parašas) ________________________ (Vardas ir pavardė) ________________________ (Data)

Pareiginės algos koeficientas: 8.50
Company name is hidden

Company name is hidden

daugiau info vtd.lt
informacija apie Valstybės tarnybos departamentas
2091 €
Vid. atlyginimas bruto
(62% didesnis už LT vidurkį)
59
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1505 €
25% uždirba 1505-2005 €
25% uždirba 2005-2539 €
25% uždirba nuo 2539 €