Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Tilis"
More about company »

Socialinių medijų-marketingo projektų vadovas

Kaunas - UAB "Tilis"

Darbo pobūdis

  • Socialinių medijų turinio kūrimas ir administravimas;
  • Bendradarbiavimas su dizaineriais ir tekstinio turinio rengimas;
  • Klientų poreikių analizė;
  • Komunikacijos socialinėje erdvėje ruošimas ir įgyvendinimas;
  • Kasdienis socialinių medijų monitoringas ir naujausių kūrybinių tendencijų, vartotojų įpročių, funkcijų vertinimas ir pritaikymas klientų poreikiams.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis marketingo srityje;
  • Išmanyti rinkodaros, reklamos, komunikacijos principus;
  • Išmanyti reklamos priemonių kūrimo specifiką, procesus;
  • Gebėti analizuoti duomenis FB Insights, Google analytics ar pan.;
  • Labai geras anglų kalbos mokėjimas (raštu ir žodžiu);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Atsakingumas, savarankiškumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas, orientacija į rezultatą.

Mes jums siūlome

Tobulėjimo galimybes, gerą atmosferą, karjeros galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB "Tilis"

UAB "Tilis"

Įmonė teikianti vizualinės reklamos paslaugas, kurioje dirba kūrybiški, ilgą darbo patirtį sukaupę darbuotojai ir kurios vertybės yra kokybiškas paslaugų teikimas bei klientų aptarnavimas ir laimingi darbuotojai.
Informacija apie UAB "Tilis"
734 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Tomas Liepuonius