UAB „Lrytas“

Socialinių medijų redaktorius

Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Lrytas“

Darbo pobūdis

  • Socialinių tinklų administravimas ir poreikių analizė;
  • Reklaminių kampanijų kūrimas, stebėjimas ir analizė;
  • Ilgalaikės strategijos tobulinimas ir įgyvendinimas;
  • Socialinių tinklų monitoringas;
  • Vartotojų įpročių vertinimas, naujausių tendencijų pritaikymas;
  • Kūrybinių sprendimų priėmimas su dizaineriais ir turinio ruošimas;
  • Darbas su reklamos ir savireklamos projektais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis dirbant su projektais socialiniuose tinkluose;
  • Patirtis kuriant reklamines kampanijas „Facebook“, „Instagram“ tinkle;
  • Suvokimas apie „LinkedIn“ ir „Youtube“;
  • „Facebook Insights“, „Ads Manager“ žinios;
  • Patirtis valdant reklaminių kampanijų biudžetus;
  • Kūrybiškumas;
  • Motyvacija ir noras mokytis.

Įmonė siūlo

  • Be abejonės siūlome stabilų ir laiku mokamą atlygį;
  • Draugišką darbo aplinką ir galimybes konsultuotis;
  • Galimybes tobulėti ir įgyti daugiau žinių bei patirties;
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
  • Redakciją su paruošta darbo vieta ir kiemu automobiliui pastatyti sostinės centre.

Labai svarbi didelė motyvacija, įmonė yra pasiryžusi investuoti į motyvuotą, bet galbūt mažiau patirties ir žinių turintį darbuotoją.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Lrytas.lt – naujienų portalas, kuriame pateikiamos karščiausios naujienos iš Lietuvos ir viso pasaulio. Įvykiai Lietuvoje, videonaujienos, verslas, būstas, IT ir mokslo naujienos, sportas, komentarai, diskusijos ir daugiau.
informacija apie UAB „Lrytas“
2369 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
57
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1705 €
25% uždirba 1705-2000 €
25% uždirba 2000-2950 €
25% uždirba nuo 2950 €