Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyriaus Socialinių paslaugų poskyrio Vyriausiasis specialistas

Klaipėda - Klaipėdos miesto savivaldybės administracija

Darbo pobūdis

  • Socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyriaus Socialinių paslaugų poskyrio vyriausiasis specialistas (toliau – vyriausiasis specialistas) yra karjeros valstybės tarnautojas.
  • Pareigybės lygis – A.
  • Pareigybės kategorija – 10
  • Vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga dienos socialinės globos ir apgyvendinimo nakvynės namuose bei krizių centre paslaugų administravimui.

Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas vykdo šias valstybines (valstybės perduotas savivaldybėms) ir savarankiškąsias funkcijas:
  • teikia informaciją gyventojams apie pagalbos globėjams (rūpintojams) ir įvaikintojams, dienos socialinės globos socialinių paslaugų įstaigose ir namuose bei apgyvendinimo nakvynės namuose ir krizių centre paslaugų teikimą;
  • sistemina informaciją apie pagalbos globėjams (rūpintojams) ir įvaikintojams, dienos socialinės globos socialinių paslaugų įstaigose ir namuose bei apgyvendinimo nakvynės namuose ir krizių centre paslaugų poreikį miesto gyventojams;
  • pagal savo kompetenciją rengia savivaldybės institucijų teisės aktų ir kitų dokumentų projektus;
  • tikrina asmenų (suaugusių socialinės rizikos, senyvo amžiaus, vaikų su negalia ir su sunkia negalia, asmenų su negalia ir su sunkia negalia), kurie prašo skirti pagalbos globėjams (rūpintojams) ir įvaikintojams, dienos socialinės globos, apgyvendinimo nakvynės namuose ir krizių centre paslaugas, dokumentus, rengia sprendimų dėl šių paslaugų skyrimo ar neskyrimo projektus;
  • tikrina sąrašus asmenų (vaikų su negalia ir su sunkia negalia, asmenų su negalia ir su sunkia negalia), kuriems teikiamos perkamos dienos socialinės globos paslaugos;
  • vykdo savivaldybės biudžetinių ir viešųjų įstaigų, teikiančių pagalbą globėjams (rūpintojams) ir įvaikintojams, dienos socialinę globą, apgyvendinimo nakvynės namuose ir krizių centre, kurių steigėja arba dalininkė yra savivaldybės taryba, paslaugų ir veiklos priežiūrą (veiklos planavimo ir atsiskaitymo už pasiektus rezultatus koordinavimą), analizuoja įstaigų veiklą (dėl paslaugų teikimo), prižiūri, kaip vykdomi šias paslaugas reglamentuojantys tvarkų aprašai, tikrina teikiamų socialinių paslaugų kokybę;
  • rengia atsakymus į paklausimus, kad būtų suteikta informacija pagal kompetenciją.
  • Vykdo kitus, vienkartinio pobūdžio, poskyrio ir skyriaus vedėjų pavedimus, susijusius su poskyrio funkcijomis.

Reikalavimai

Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialiuosius reikalavimus:
  • turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą socialinių mokslų studijų srities edukologijos ar socialinio darbo krypties išsilavinimą;
  • išmanyti Lietuvos Respublikos teisės aktus, reglamentuojančius vietos savivaldą, viešąjį administravimą, valstybės tarnybą, dokumentų valdymą ir socialines paslaugas;
  • gebėti analizuoti dienos socialinės globos teikimą;
  • mokėti kaupti, valdyti, analizuoti ir apibendrinti informaciją, gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu;
  • mokėti dirbti „Microsoft Office“ programiniu paketu.
CVB client

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija

daugiau info vtd.lt