Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Amber staff

SOCIALINIŲ REIKALŲ SKYRIAUS VADOVAS ( - Ė ) MYKOLO ROMERIO UNIVERSITETE

1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Amber staff

Darbo pobūdis

Mykolo Romerio universitetas kviečia prie savo komandos prisijungti: Bendruomenės gerovės centro socialinių reikalų skyriaus vadovą ( - ę )

Vadovas:
Organizuoja ir įgyvendina žmogiškųjų išteklių vystymo veiklas ir vykdo motyvacinių priemonių taikymo efektyvumo stebėseną;
Organizuoja ir įgyvendina administracijos ir kitų Universiteto veiklą užtikrinančių darbuotojų kvalifikacijos kėlimo sistemos vystymą;
Organizuoja ir įgyvendina naujų darbuotojų koordinavimo funkciją;
Organizuoja bei įgyvendina lygių galimybių ir įvairovės politikos vystymą Universiteto bendruomenėje;
Organizuoja ir įgyvendina Universiteto bendruomenės narių su specialiaisiais poreikiais integraciją;
Koordinuoja socialinės paramos Universiteto bendruomenei klausimus ir socialinių reikalų komisijos veiklą Universitete;
Koordinuoja darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos, gaisrinės saugos veiklą;
Bendradarbiauja su Universiteto profsąjunga;
Vykdo bendruomenės edukaciją socialiniais klausimais;
Renka informaciją, dalyvauja konferencijose, gilina žinias apie socialinių programų įgyvendinimą Lietuvos ir užsienio universitetuose;
Rengia ataskaitas apie Skyriaus veiklos rezultatus, teikia siūlymus Centro vadovui;

Reikalavimai

Turite aukštąjį universitetinį išsilavinimą;
Turite žmogiškųjų išteklių ar socialinių reikalų valdymo darbo patirties viešajame arba privačiajame sektoriuje;
Puikiai mokate lietuvių kalbą ir anglų kalbą;
Gerai gebate dirbti su įvairiomis informacinėmis sistemomis ir šiuolaikinėmis komunikacinėmis priemonėmis;
Esate atsakingas (-a), kruopštus (-i), operatyvus (-i), komunikabilus (-i), lankstus (-i), iniciatyvus (-i), gebate savarankiškai analizuoti ir spręsti su darbu susijusias užduotis.

Mes jums siūlome

1000 Eur atlyginimas atskaičius mokesčius;
Visas darbui reikalingas priemones;
Galimybę tobulėti universiteto vykdomose veiklose;
Darbo sutartis – neterminuota.

Atlyginimas

1000 €/mėn. į rankas
Amber staff

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.