Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Talent Lab
More about company »

SOCIALINIŲ TINKLŲ ADMINISTRATORIUS (-Ė)

Vilnius - Talent Lab

Darbo pobūdis

  • Visiška atsakomybė už įmonės socialinių tinklų administravimą;
  • Pranešimų, santraukų ir naujienlaiškių kūrimas;
  • Ataskaitų apie socialines medijas ruošimas;
  • Informacijos sisteminimas ir įžvalgų pateikimas;
  • Pagalba vykdomuose įmonės projektuose.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutiniojo kurso studentas);
  • Patirtis administruojant socialinius tinklus (Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, etc);
  • Puikus lietuvių ir anglų kalbos mokėjimas žodžiu ir raštu;
  • Žinios apie reklamos talpinimo subtilybes;
  • Domėjimasis socialinių medijų naujovėmis;
  • Kūrybingumas, dėmesys detalėms ir analitinis mąstymas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir dinamišką darbą, rinkos lyderio kompanijoje, prisidedant prie tarptautinio projekto;
  • Asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką bei profesionalią komandą, kuri laukia Jūsų prisijungiant!
Talent Lab

Talent Lab

Talent Lab klientė – elektroninės komercijos srityje veikianti įmonė, šiuo metu plečianti savo veiklą bei komandą. Jeigu Jūs siekiate iššūkių, norite dirbti kartu su savo srities profesionaliais ir atitinkate keliamus reikalavimus – įmonė kviečia prisijungti. Šiuo metu kompanija Vilniuje ieško naujo komandos nario - SOCIALINIŲ TINKLŲ ADMINISTRATORIAUS (-ĖS)!