DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

SOCIALINIŲ TINKLŲ MARKETINGO VADYBININKAS (-Ė)

Nuo 1280 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Sanitex įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Darbas su įmonės valdomais socialinių tinklų profiliais (turinio kūrimas, reklamos planavimas, vykdymas, rezultatų analizė);
  • Darbas su influencerių marketingo kampanijomis (mikro + makro);
  • Socialinių tinklų profilių biudžeto planavimas bei kontrolė;
  • Ataskaitų apie tikslų progresą, prognozes, rezultatus bei iššūkius ruošimas;
  • Glaudus bendradarbiavimas su kolegomis Latvijoje bei Estijoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Digital Marketingo patirtis;
  • Darbo su online platformomis/social media patirtis;
  • Techninės žinios (social media) – gebėjimas prisitaikyti ir greitai išmokti;
  • Darbas su Photoshop programa;
  • Aglų kalbos žinios;
  • Patirtis valdant socialinių tinklų profilius (1 metai);
  • Gebėjimas fotografuoti (privalumas);
  • Kūrybiškumas, greita reakcija, gebėjimas dirbti savarankiškai, naujų idėjų generavimas, iniciatyvumas.

Įmonė siūlo

  • Įdomų, dinamišką darbą;
  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes;
  • Pagalbą ir mokymus iš savo srities profesionalų;
  • Motyvuojantį, darbo rezultatus atitinkantį atlygį su visomis socialinėmis garantijomis;
  • Galimybę dalyvauti organizuojamuose renginiuose bei mokymuose.

Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB „Sanitex“ privatumo politika.

Atlyginimas

Nuo 1280 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.