Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Lietuvos Energijos įmonių grupė
More about company »

SOCIALINIŲ TINKLŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Vilnius - Lietuvos Energijos įmonių grupė

Darbo aprašymas

  • Socialinių tinklų (Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube ir kt.) komunikacijos strategijos kūrimas, veiksmų planavimas ir įgyvendinimas;
  • Biudžeto sudarymas ir jo valdymas;
  • Socialinių medijų turinio bei reklamos tikslinėms grupėms kūrimas, administravimas ir rezultatų analizė;
  • Bendravimas su klientais socialiniuose tinkluose;
  • Naujovių sekimas ir jų integravimas turinyje;
  • Partnerių komunikacijos koordinacija ir bendradarbiavimas.

Reikalavimai

  • Skaitmeninės komunikacijos projektų valdymo patirtis;
  • Sėkminga patirtis socialinių tinklų valdymo srityje;
  • Išmanyti reklamos priemonių kūrimo specifiką, procesus ir jų galimybes (Facebook Ads, Google Adwords, GDN);
  • Gebėti analizuoti duomenis FB Insights, Google analytics;
  • SEO išmanymas;
  • Puikūs rašytinės ir šnekamosios lietuvių kalbos įgūdžiai;
  • Anglų kalbos įgūdžiai – pažengęs vartotojas (B1-B2);
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai bei komandoje;
  • Projektų valdymo patirtis;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Power point, Exel);
  • Puikūs prezentacijų kūrimo bei pristatymo įgūdžiai.

Papildoma informacija

Kodėl turėtumėte mus pasirinkti?
  • Atsakingas ir įdomus darbas vienoje didžiausių energetikos grupių Baltijos šalyse;
  • Galimybė realizuoti savo idėjas inicijuojant pokyčius ir dalyvaujant stambiuose projektuose;
  • Išskirtines profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes grupės mastu;
  • Savo veikloje vadovaujamės LEAN principais siekiant kasdien būti geresniais savo klientams;
  • Draugiška ir tobulėti skatinanti profesionalų komanda.

LE 2030 GREEN SMART GLOBAL

„Lietuvos energijos“ grupė šiuo metu įgyvendina naują strategiją LE2030 ir kviečia kartu kurti globalią, išmanią ir žalią energetiką. Grupėje itin daug galimybių realizuoti savo idėjas ir talentą, darbuotojams keliami ambicingi tikslai, atveriamos tobulėjimo ir karjeros galimybės. Mes vertiname kiekvieno norą prisijungti prie komandos ir dirbti kartu, siekiant vieningo tikslo – vertės Lietuvai kūrimo. Prisijunk, mums reikia tavo talento!

www.le.lt