Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Agropraktika“
More about company »

Sodininkas (-ė) Šveicarijoje

Užsienis: Šveicarija - UAB „Agropraktika“

Darbo pobūdis

  • Augalų, medžių ir krūmų sodinimas, genėjimas, tręšimas, sergančių gydymas ir išpjovimas
  • Žolės šienavimas, vejos ir krūmų pjovimas, gyvatvorių formavimas
  • Kiti sodo priežiūros ir pagalbiniai darbai

Reikalavimai

  • Sodininko darbo patirtis
  • Žinios apie augalų sodinimą, genėjimą ir priežiūrą
  • Sugebėjimas savarankiškai atlikti sodo priežiūros darbus
  • Gebėjimas naudotis įvairios paskirties sodo įrankiais
  • Kruopštumas, atsakingumas, iniciatyvumas
  • Vairuotojo pažymėjas būtų privalumas

Mes jums siūlome

  • Siūlome VISIŠKAI NEMOKAMAS ĮDARBINIMO PASLAUGAS!
  • Suteikiame garantuotą, tiesioginį, legalų įdarbinimą
  • Visas soc. garantijas ir laiku mokamą atlyginimą
  • Apgyvendinsime šalia darbo vietos
  • Suorganizuosime kelionę į/iš darbo vietos
  • Suteiksime įvairiapusę pagalbą visais klausimais prieš išvykstant ir jau esant užsienyje
  • Padėsime paruošti visą reikiama dokumentaciją
  • Padėsime susigrąžinti mokesčius.

Tarptautinės rinkos lyderiai, įdarbinimo srityje dirbantys jau 13 metų. Įdarbiname žemės ūkio ir pramonės sektoriuose, įskaitant statybą, aptarnavimą, įvairios produkcijos gamybą. Darbas Didžiojoje Britanijoje, Norvegijoje, Olandijoje ir kt. Esame vieninteliai Lietuvoje, Latvijoje ir Lenkijoje dirbantis su „Concordia“ ir „Atlantis“ programomis.