Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

SPA centro administratorė (- ius) Vilniuje

Nuo 500 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

  • Klientų aptarnavimas;
  • Rezervacijų atlikimas;
  • Produktų pardavimai;
  • Darbas su klientų aptarnavimo sistema, kasa;
  • SPA centro priežiūra ir sklandaus darbo užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis – privalumas grožio srityje;
  • Komunikabilumas;
  • Anglų kalbos mokėjimas.

Įmonė siūlo

  • Lankstus darbo grafikas;
  • Laiku mokamas atlyginimas;
  • Darbą prabangiame ir jaukiame SPA centre.

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas
CVB client

East Island SPA tinklas Vilniuje, Kaune ir Druskininkuose. Mūsų asortimente - tradiciniai bei Tailando, Indijos, Kambodžos, Balio masažai, kūno ir veido kaukės, šveitimai, įvyniojimai su natūraliais SPA produktais, Turkiško hammam'o pirtys, profesionalios kosmetologinės veido ir kūno odos procedūros bei kitos grožio ir geros savijautos paslaugos.