Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SPA Shanti"
More about company »

SPA centro administratorė (-ius)

450–600 Eur
Vilnius - UAB "SPA Shanti"

Darbo pobūdis

o Klientų aptarnavimas, registracija paslaugoms, prekių pardavimas.
o Kasdienių bei mėnesinių ataskaitų pildymas
o Darbas su kasos aparatu.

Reikalavimai

o Komunikabilumas, malonus bendravimas, lankstumas,
o Iniciatyvumas, atsakingumas, savarankiškumas, kruopštumas, kompiuteriniai įgūdžiai, geri anglų k. įgūdžiai, sąžiningumas

Mes jums siūlome

Darbą profesionaliai suformuotoje komandoje;
Specialias privilegijas SPA SHANTI darbuotojams;
Darbuotojai vertinami pagal asmeninį ir bendrą indėlį prisidedant prie įmonės veiklos.

Atlyginimas

450–600 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Prieš 14 metų Lietuvoje atidarytas pirmasis ir vienintelis ajurvedos centras “SPA SHANTI”, didina savo komandą ir ieško adimintratoriaus (-ės) ajurvedos SPA centre Vilniuje.
Informacija apie UAB "SPA Shanti"
29
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Eglė Kauneckienė