Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SPA Birštonas“

SPA produktų vadybininkė (-as)

1600-1930 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Birštonas, Alytus, Kaunas - UAB „SPA Birštonas“

Darbo pobūdis

Aktyvūs pardavimai (kosmetikos produktų, SPA paslaugų);
Bendravimas su klientais, informacijos suteikimas;
Rinkos duomenų ir konkurentų veiksmų analizė bei sprendimų siūlymas;
Renginių organizavimas;
Dalyvavimas parodose;
Derybos su partneriais;
Darbas su rezervacijų sistema;
Dokumentacijos pildymas/tvarkymas;
SPA centro darbuotojų ugdymas ir priežiūra.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis aktyvių pardavimų srityje ne mažiau 2 metai;
Aktyvumas, kūrybiškumas ir organizaciniai įgūdžiai - įžvelgti galimybes, rasti nestandartinius sprendimus bei efektyviai juos realizuoti;
Komandinio darbo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
Savarankiškai planuoti ir atsakingai organizuoti savo darbą;
Sugebėjimas dirbti su keletu projektų vienu metu ir įtemptais terminais;
Anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
Komunikabilumas, drąsa, iniciatyvumas, pozityvi energija;
Derybiniai įgūdžiai ir orientacija į rezultatą;
Patirtis dirbant su SPA paslaugomis – privalumas;
Tiki į asmeninę lyderystę, todėl pats būsi atsakingas už savirealizaciją bei puikių rezultatų pasiekimą.

Mes jums siūlome

Bazinį atlygio dydį nuo 1600 Eur iki 1930 Eur. (Bruto), priklausantį nuo darbo patirties ir priedus nuo pasiektų rezultatų.
Darbo aplinką paremta profesionalumu, pagarba ir komandiniu darbu;
Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
Konkurencingą atlygio paketą ir visas darbui reikalingas priemones;
Įdomų ir dinamišką darbą;
Nuolaidas viešbutyje ir SPA paslaugoms Jums ir šeimos nariams;
Puikias darbo sąlygas ir visas socialines garantijas.

Mums svarbus kiekvienas mūsų darbuotojas! Jeigu esate darbšti (-us), atsakinga (-as) ir pastabi (-us), junkitės prie mūsų ir tapkite mūsų komandos dalimi.

Atlyginimas

1600-1930 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Vytautas mineral SPA - vieninteliai Baltijos šalių regione mineralų SPA namai.
Mūsų tikslas kurti inovatyvius ir skirtingai pritaikomus aktyviųjų mineralų panaudojimo būdus šiuolaikiniam žmogui ir įkvėpti pokyčiams.
informacija apie UAB „SPA Birštonas“
1260 €
Vid. atlyginimas bruto
206
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 802 €
25% uždirba 802-1041 €
25% uždirba 1041-1439 €
25% uždirba nuo 1439 €