Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
SPA VILNIUS

SPA VILNIUS komandos narys - rezervacijų vadybininkas

1070-2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Druskininkai - SPA VILNIUS

Darbo pobūdis

Klientų aptarnavimas telefonu ir el.paštu, pardavimai.

Reikalavimai darbuotojui

Būtinas rusų ir anglų kalbų mokėjimas.
Geros žinios ir įgūdžiai dirbant su MS Office programomis.
Asmeninės savybės: empatiškumas, paslaugumas, orientacija į klientą.

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
Įdomų darbą lyderių komandoje.
Komfortišką darbo vietą socialiai atsakingoje įmonėje.
Malonią darbo komandą.
Motyvacinę programą.
Tobulėjimo ir karjeros galimybes.
Galimybę tapti sėkmingu.
Socialines garantijas.
Atvirumą jūsų idėjoms.

Atlyginimas

1070-2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
SPA VILNIUS

SPA VILNIUS

SPA VILNIUS Druskininkai – tai 4+ žvaigždučių viešbutis, SPA centras, restoranas, SPA baras, laisvalaikio centras su kavine ir konferencijų centras. Kokybė ir laimingas klientas mums yra svarbiausia. Norime, kad kiekvienas mūsų klientas pajustų karališko poilsio malonumus,
todėl klientams visuomet sakome: „Taip, Jūsų Poilsenybe“.

Mūsų organizacijos sėkmė priklauso nuo profesionalių, savo darbą mylinčių ir atsidavusių darbuotojų. Viena svarbiausių SPA VILNIUS grupės vertybių – kompetentingas ir laimingas darbuotojas.

Poilsio gidas – taip vadiname savo rezervacijų komandos narius. Jų darbas toli gražu nėra tik pakelti ragelį ir rezervuoti paslaugas. Poilsio gidas įsiklauso į kliento poreikius, rekomenduoja paslaugas ir kuria nepamirštamų SPA potyrių kelionę . Skambutis Poilsio gidui yra pirmoji kliento patirtis SPA VILNIUS, kuri atspindi mūsų šūkį – „Taip, Jūsų Poilsenybe“. Dirbdami rezervacijų komandoje turėsite galimybę tobulėti, mokytis klientų aptarnavimo ir pardavimo meno. Dirbsite šiuolaikiškai įrengtame jaukiame biure Druskininkuose kartu su palaikančia ir idėjoms atvira komanda.
Būsite puikus Poilsio gidas, jei esate empatiškas, gebate maloniai bendrauti su įvairiais žmonėmis lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.
informacija apie SPA VILNIUS
1471 €
Vid. atlyginimas bruto
250
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 925 €
25% uždirba 925-1226 €
25% uždirba 1226-1917 €
25% uždirba nuo 1917 €