Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Elitėja"
More about company »

SPALVŲ PARINKIMO TECHNOLOGAS

Panevėžys, Kupiškis, Pasvalys - UAB "Elitėja"

Darbo pobūdis

Spalvų parinkimas gaminamai produkcijai (ąžuolinės grindys);
Dažų receptūrų ir kalkuliacijų rengimas, spalvų kūrimas, domėjimasis analogiškais produktais ir technologijomis rinkoje;
Bendravimas su tiekėjais/užsakovais sprendžiant techninius klausimus;
Techninė pagalba įmonės darbuotojams, jų apmokymai ir kt.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (privalumas inžinerinėje srityje);
Panašaus darbo patirtis (dirbant su vidaus dažymo technologijomis, skirtomis medienos pramonei);
Dažų rūšių, charakteristikų išmanymas, patirtis tiesiogiai dirbant su vidaus dažymo technologijomis;
Anglų kalbos mokėjimas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Ms Office programomis);
Puikūs komunikaciniai gebėjimai, atsakingumas, savarankiškumas, gebėjimas dirbti komandoje;
Vairuotojo pažymėjimas;
Galimybė vykti į komandiruotes.

Mes jums siūlome

Atsakingą, dinamišką darbą, profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

Sėkmingai savo veiklą vykdanti gamybinė įmonė.
Informacija apie UAB "Elitėja"
652 €
Vid. atlyginimas bruto
156
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Giedrius Šlekys