Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Agropraktika"
More about company »

Šparagų ir salotų ūkis ieško darbuotojų (su apgyvendinimu)

Užsienis: Jungtinė Karalystė - UAB "Agropraktika"

Informacija apie darbo pobūdį, apgyvendinimą.

Laikotarpis: nuo 2018-04-22 iki 2018-06-21

Rytų Anglijoje įsikūręs ūkis augina šparagus ir salotas. Ūkis yra vos už 12 mylių nuo istorinės Lincoln katedros. Netoliese rasite parduotuves, laisvalaikio pramogų centrus, barus, restoranus, muziejus, pilį ir katedrą.
  • Darbo pobūdis:
Šparagų rinkimas ir pakavimas, kurio metu asmenys keisis darbo pozicijomis (rinks šparagus arba pakuos juos ceche). Visi dalyviai dirbs kartu su pilnu etatu dirbančiais britais. Apmokymai bei kita informacija bus suteikiama atvykus į ūkį. Ūkyje auginama 80 ha produkcijos.
  • Apgyvendinimas:
Dalyviai apgyvendinami ūkio teritorijoje esančiuose namuose.
Nuoma: £42.00 žmogui per savaitę (įskaitant dujas ir elektrą).

Vidutiniškai šiame ūkyje uždirbama £400-500 per savaitę.

Reikalavimai

  • Ištvermė (darbas fiziškai sunkesnis);
  • Darbštumas;
  • Atsakingumas.

Mes jums siūlome

Garantuotą įdarbinimą pas tiesioginį darbdavį;
Gerą įdarbinimo laikotarpį ir daug darbo valandų;
Apgyvendinimą su būtinais patogumais netoli darbo vietos;
Motyvuojantį atlyginimą;
Pagalbą būnant užsienyje;
Metinį kelionės ir sveikatos draudimą;
Galimybę susipažinti su kitomis kultūromis

Mes siūlome jums garantuotą darbą ir apgyvendinimą ūkyje. Anglų kalbos tobulinimo, keliavimo bei pinigų užsidirbimo galimybę, taip pat galimybę plėsti savo akiratį, susirasti draugų iš kitų šalių,kas tikrai jums padės ateityje siekiant karjeros.
Susidomėjusius kviečiame siųsti mums savo CV bei užsiregistruoti mūsų tinklalapyje www.Agropraktika.lt