Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
S. Jokužio leidykla-spaustuvė
More about company »

Spaudėjas (-a)

Klaipėda - S. Jokužio leidykla-spaustuvė

Darbo pobūdis

Savarankiškas darbas ofsetine spaudos mašina.
Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas.
Gamybos plano užduočių vykdymas.
Spaudos mašinos priežiūra ir aptarnavimas.
Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje.
Darbas pamainomis.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis, tačiau priimtume ir be patirties, kuris būtų pasiryžęs mokytis ir likti dirbti.
Atsakingas požiūris į darbą.
Pareigingumas, atidumas, gebėjimas dirbti komandoje.
Be žalingų įpročių.

Mes jums siūlome

Suteikiame galimybę mokytis, kelti kvalifikaciją

Atlyginimas

Derybų klausimas

Leidykloje-spaustuvėje spausdinami visų rūšių kalendoriai, knygos, albumai, katalogai, plakatai, lankstinukai, skrajutės, padėkos raštai, bilietai, etiketės, užrašų lapeliai, aplankai, kartono pakuotės, firminiai blankai, vizitinės kortelės, įvairių formatų vokai, lipdukai ir kt. Čia veikia visas ofsetinės spaudos ciklas: nuo leidybos procesų, maketo paruošimo iki gaminių pristatymo užsakovui.
Čia - ir aukštos kokybės skaitmeninė spauda.
Įmonėje vid. atlyginimas 667€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)