Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Advantus“

Spaudėjo padėjėjas (-a)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Advantus“

Darbo pobūdis

Mūsų klientė - pirmaujanti Baltijos šalyse spaustuvė, į savo komandą kviečia prisijungti spaudėjo padėjėjus (-as), kurių pagrindinės atsakomybės būtų:

  • Darbas komandoje su spaudėju prie spaudos įrenginio;
  • Krovimo darbai;
  • Kiti pagalbiniai darbai.

Darbo vieta: Taikos pr.
Darbo pradžia: kuo skubiau.

Darbas pamainonis, slenkančiu grafiku:
2 dieninės (nuo 07:00 iki 19:00 val.), 2 naktinės (nuo 19:00 iki 07:00 val.), 4 laisvos dienos.

Daugiau informacijos: Tel. Nr. .

Reikalavimai:

  • Minimalus kompiuterinis raštingumas,
  • Geras fizinis pasirengimas;
  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Dėmesingumas detalėms;
  • Gebėjimas greitai įsisavinti naują informaciją;
  • Orientacija į rezultatą bei noras tobulėti.

Jūsų laukia:

  • Karjeros galimybės;
  • Didėjantis darbo užmokestis;
  • Nemokama kava, arbata;
  • Apdovanojimai darbuotojams už gerą darbą;
  • Renginiai darbuotojams;
  • Nelaimingų atsitikimų draudimas visą parą.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios:
  • Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
  • Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka;
  • Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
  • Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.