UAB „Advantus“

Spaudos darbų pjovėjas (-a)

Panevėžys - UAB „Advantus“

Darbo pobūdis:

  • Spaudos darbų (popierinių, kartoninių) pjovimo darbai su specialia kirtimo forma ir įrenginiais;
  • Spaudos lankstymo, klijavimo bei pjovimo darbai;
  • Kiti pagalbiniai darbai gamybos ceche.

Reikalavimai:

  • Fizinė ištvermė;
  • Greita orientacija, spartumas;
  • Galimybė dirbti pamainomis;
  • Atsakingumas, punktualumas, kruopštumas;
  • Be žalingų įpročių.

Mes siūlome:

  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Socialines garantijas;
  • Darbą pačiame Panevėžio mieste.

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios:
  • Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
  • Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka;
  • Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
  • Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.