Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Re formus“

Spaudos operatoriaus (-ė) (reklamos spauda)

900-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Re formus“

Darbo pobūdis

Kviečiame prisijungti, prie jau dirbančių spaudos operatorių, kurie atlieka šiuos darbus:
  • Spausdinimas "Minolta" skaitmeninės spaudos aparatu;
  • Spausdinimas "Mutoh" plačiaformatės spaudos aparatu;
  • Spausdinimas UV spaudos aparatu;
  • Lazerinis pjaustymas, graviravimas, CNC pjovimas ir kt.:
  • Spaudos paruošimas užbaigimui ir užbaigimas;
  • Darbas su kompiuteriu;

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis spaustuvėje su skaitmenine ir plačiaformate spauda (privalumas);
  • Patirtis dirbant su "Corel draw" programa (privalumas);
  • Greitis, kokybė, atsakingumas, kruopštumas;
  • Patirtis reklamos gamybos srityje būtų vertinama kaip privalumas.

Gamyklos vieta

Dėmesio, įmonė įsikūrusi yra Avižieniuose, Vilniaus. raj.
Sudervės g. 14K.

Įmonė siūlo

  • Spaudos operatoriaus (-ės) pareigas;
  • Naują- modernų ofisą Avižieniuose;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Gerą ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Karjeros galimybes.

Atlyginimas

900-1100 €/mėn. į rankas

Reklamos gamyba ir spauda:
Įmonė veikia dvejomis kryptimis, tai reklamos gamyba :
Tūrinės raidės, iškabos, prekybiniai stendai;
CNC frezavimas, lazeriavimas, pjovimas;
Metalo ir aliuminio virinimas;
Nestandartinių stendų ir kitų produktų reklamai gamyba.
Spauda:
Skaitmeninė mažo formato spauda ( skrajutės, vizitinės, kalendoriai ir kt.);
Plataus formato spauda ( tentai, lidpukai, tekstilės, drobės)
Plataus formato UV spauda ant kietų paviršių ( spauda ant plastiko, kartono, organinio stiklo, medžio ir kt);
informacija apie UAB „Re formus“
1783 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.