Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Hautica“
More about company »

Spaustuvės operatorius | Darbas savaitgaliais

Nuo 300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Hautica“

Darbo pobūdis

  • Spausdinimas ant tel. aksesuarų, plakatų, drobių;
  • Sublimacijos mašinos valdymas;
  • Adresavimas;
  • Žaliavų kiekio sekimas;
  • Darbų paskirstymas ir organizavimas;
  • Spausdinimo programų valdymas;
  • Spausdintuvų priežiūra.

Darbas siūlomas savaitgaliais (šeštadieniais ir sekmadieniais)
Darbo laikas:
Popietinė - 16:00h-24:00h

Reikalavimai

  • Puikūs darbo su kompiuterio įgūdžiai;
  • Minimalūs įgūdžiai "Photoshop" programa;
  • Atsakingas požiūris į darbo kokybę;
  • Atsakomybė už laiku įvykdytus užsakymus;
  • Organizuotumas;
  • Multitaskingas - gebėjimas derinti kelis darbus vienu metu;

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas;
  • Laiku mokama atlyginimą;
  • Draugišką kolektyvą!

PAPILDOMA:
  • Darbuotojas 1sav. bus apmokomas dirbti (už šią savaitę bus mokamas atitinkamas atlyginimas)
  • Darbo lokacija Kaunas / Žaliakalnis

Atlyginimas

Nuo 300 €/mėn. į rankas

Mūsų įmonė vykdo gamybą ir prekybą internetu. Gaminame ir parduodame tokius produktus, kaip telefonų dėklai, įvairūs mobiliųjų įrenginių aksesuarai, taip pat gaminame puodelius, drobes bei plakatus su spauda.

Sparčiai augame ir siekiame tapti lyderiaujančiais išskirtinių bei stilingų tech aksesuarų gamintojais pasaulyje. Tą norime padaryti savo prekiniu ženklu BURGA
Informacija apie UAB „Hautica“
807 €
Vid. atlyginimas bruto
19
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Linas Motiejauskas