Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ad markers“

Spaustuvės operatorius

800-1100 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Ad markers“

Darbo pobūdis

Jei ieškai įdomaus ir nemonotoniško darbo gamyboje, siūlome karjerą skaitmeninėje spaustuvėje.
Išmokinsime dirbti prie folijavimo, kirtimo, klijavimo ar puodelių formavimo mašinų.
Tikimės, kad atsakingai žiūri į darbo kokybę, esi organizuotas ir mėgsti dirbti nedidelėje komandoje. Patirtis spaustuvėje arba kitoje gamybinėje įmonėje, IT žinios ir anglų kalba labai dideli privalumai.

Reikalavimai

Noras mokytis ir įsisavinti naujas žinias
Pozityvumas ir energija
Gebėjimas dėliotis prioritetus
IT raštingumas (naudotis pagrindinėmis MS Office programomis)

Mes jums siūlome

Laiku mokamas atlyginimas.
Galimybė mokintis, auginti profesinę kompetenciją ir daryti karjerą.
Fainas, draugiškas ir nedidelis kolektyvas.

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas

Esame šiuolaikiška, inovatyvi ir nuolat besimokanti organizacija. Dirbame su Lietuvos ir užsienio klientais. Gaminame prabangias popierines dėžutes, etiketes ir popierinius puodelius. Produkcija skirta maisto, kosmetikos ir higienos segmentų klientams. Daugiau informacijos apie įmonę
informacija apie UAB „Ad markers“
1774 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.