UAB „Brauklė“

SPAUSTUVININKAS (-ė) 0.75 etatu

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Brauklė“

Darbo pobūdis

Jei ieškote vakarinio darbo, galime jums pasiūlyti šilkografinės spaudos spaustuvininko poziciją. Darbas nereikalaujantis fizinio pasirengimo, patirtis nėra būtina. Pusiau automatizuotu būdu pernešama spauda ant kojinių ir pėdkelnių.

Reikalavimai

  • Patirtis nėra būtina - naują komandos narį apmokysime;
  • Gebėjimo dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

  • Nesunkų, švarų darbą moderniose patalpose, draugiškame kolektyve;
  • Vieną pamainą nuo 15.30 iki 22 val. Kartais dirbame šeštadieniais.
  • Gerą susisiekimą (50 metrų iki autobusų, troleibusų stotelės "Atrama").
  • Šalia kavinė-valgykla, "IKI" parduotuvė.

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas
suminė darbo valandų apskaita

UAB "Brauklė" - 16 metų aptarnaujame šilkografines įmones, prekiaujame medžiagomis, įranga ir teikiame sprendimus.
Šilkografija - tai daugiau nei tūkstantmetį naudojamas, dar Senovės Kinijoje atrastas trafaretinės spaudos būdas, kuris modernizuojamas ir plačiai taikomas iki šiol. Mes padedame šilkografinėms įmonėms rasti sprendimus, kaip išspręsti gamybinius klausimus, gaminame rėmų trafaretus bei teikiame/prekiaujame aukščiausios kokybės šilkografinėmis medžiagomis. Norime, kad šis spaudos būdas gyvuotų dar bent tūkstantmetį
informacija apie UAB „Brauklė“
827 €
Vid. atlyginimas bruto
22
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.