Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Solet Technics“

SPEC.STATYBOS DARBŲ VADOVAS (-Ė) (SAULĖS ENERGETIKA)

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Solet Technics“

Vertės pasiūlymas Jums

Ilgalaikės karjeros perspektyvos versle, prisidedančiame prie tvarios visuomenės kūrimo; vienoje iš sparčiausiai besivystančių verslo sričių; subalansuotas darbo krūvis; įdomūs projektai, profesionali pavaldinių komanda ir palaikantys vadovai. Siūlome visas reikalingas darbui priemones (įskaitant tarnybinį automobilį), apmokymus, gražias kolektyvo tradicijas, pagarbą Jūsų asmenybei ir Jūsų laikui, sąžiningą atlyginimą ir papildomas motyvavimo priemones.
Pasikalbėkime apie šį pasiūlymą – siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Pagrindinės atsakomybės

Vykdome saulės elektrinių ir elektromobilių stotelių įrengimo, montavimo, pajungimo, paleidimo, derinimo darbus visoje Lietuvoje. Dalį projektų atlieka mūsų įmonės brigados. Kitus darbus – mūsų įmonės partneriai bendradarbiavimo sutarčių pagrindu. Jūs būsite atsakingas (-a) už darbų koordinavimą partnerių vykdomuose objektuose: prižiūrėsite atliekamų darbų kokybę, savalaikiškumą, priimsite atliktus darbus ir pasirašysite aktus.
Taip pat būsimų atsakomybių sąraše - naujų partnerių paieška. Apie tai išsamiau - susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite aukštąjį elektrotechninį išsilavinimą, panašaus darbo patirtį (ne mažiau, nei 2 m.), galiojantį specialiųjų statybos darbų vadovo atestatą ir vairuotojo pažymėjimą; gebate skaityti techninę dokumentaciją, ją analizuoti. Vertinsime Jūsų vadovavimo ir bendravimo gebėjimus, greitą orientaciją ir savarankiškumą sprendžiant kylančius klausimus. Dokumentacija ir bendravimas su užsakovais reikalauja anglų k. žinių. Jūsų patirtį saulės energetikoje vertintume kaip rimtą privalumą.
Jei Jums svarbu – ilgalaikis darbas stabilioje komandoje (darbuotojai pas mus nesikeičia!), tuomet nedelskite- siųskite savo CV jau dabar !

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas
UAB „Solet Technics“

UAB „Solet Technics“

“Solet Technics” – jau beveik dešimtmetį sėkmingai veikianti įmonė saulės energetikos srityje. Savo klientams siūlome tinkamos įrangos parinkimą, jėgainės sumontavimo paslaugą, parengiame elektrinių modeliavimo ir gamybos prognozių ataskaitas, suprojektuojame elektrinę, suderinam projektą, sutvarkome dokumentaciją ir prižiūrime turimą elektrinę, įrengiame fotovoltines sistemas ir priemones elektrai iš atsinaujinančių energijos išteklių naudoti. Remiamės griežtais kokybės principais ir tikime, kad tik švari elektra yra mūsų planetos ateitis.
“Solet Technics” - saulės elektrinių ekspertai. Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje
Solet Technics - mūsų saulėtos idėjos Jums.
Stipriname komandą ir kviečiame profesionalą (-ę) šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Solet Technics“
1842 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
25
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.