You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Jobzone Norge As

Specialistai statybose

2500-3000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Norvegija - Jobzone Norge As

Darbo pobūdis

Ieškomi apdailininkai, gipso montuotojai, suvirintojai, metalo apdirbėjai, betonuotojai

We are looking carpenters, steel fixers, concrete workers to work at Norway.

Reikalavimai darbuotojui

Turėti patirties, mokėti anglų kalba. CV prašome siūsti anglų kalba.

Darbuotojai privalo būti su švaria įskaita policijoje.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Visas darbui reikalingas priemones

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas Socialinės garantijos

Transportas

Darbo automobilis asmeniniam naudojimui
Rasizmas ar žeminimas kitų darbuotojų - mūsų įmonėje netoleruotinas. Tokiems darbuotojams pas mus nevieta!

Atlyginimas

2500-3000 €/mėn. į rankas
Darbuotojui priklauso 12% atostoginių.
Darbinama pagal visus norvegiškus standartus.
Alga mokama du kartus į mėnesį.
Atskirai apmokami viršvalandžiai ( +50%/val., ar net +100%/val.)

We help you find your next job

Whether you are seeking temporary or permanent employment, you will find many great positions at Jobzone. We have 40 offices and vacant positions nationwide in Norway.

We know that you are more than your CV. Our aim is for you to get the job or assignment that is right for you, which is why we want to get to know all about you and your skills and abilities. Once you have registered with us and completed your Jobzone profile, we will offer you suggestions for positions to match your qualifications and personal qualities.