Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Swedbank
More about company »

Specialistas (-ė) Finansavimo operacijų ir kokybės užtikrinimo departamente (Švedų k.)

Vilnius - Swedbank

Darbo pobūdis

Šioje pozicijoje galėsi:

  • Prisijungti prie profesionalios komandos ir dirbti sėkmingoje, darbuotojus išklausančioje ir vertinančioje, tarptautinėje kompanijoje
  • Dirbti su vienu iš kelių iš Švedijos Finansavimo operacijų tarnybos perkeltu procesu, pvz.: paskolų su nekilnojamojo turto įkeitimu dokumentų ruošimas, paruoštų dokumentų kokybės patikra, paskolų išmokėjimas klientams, sutarčių administravimas ir kontrolė bei kiti su finansavimu susiję administravimo darbai
  • Taip pat tau teks išmokti dirbti su bankinėmis sistemomis bei visa dokumentacija, kuri yra tik švedų kalba.

Apie tave

Tau turėtų būti svarbios mūsų vertybės (paprastumas, atvirumas ir rūpestingumas) bei tikimės, kad turi pozityvų, atsakingą požiūrį į darbą, puikius bendravimo įgūdžius, nori tobulėti, dirbi kruopščiai ir savarankiškai bei gali pasigirti iniciatyvumu.

Kad atitiktum mūsų komandos lūkesčius, tu:

  • Gali būti paskutinio kurso studentas
  • Turi gebėti dirbti komandoje bei siekti komandinių ir asmeninių tikslų
  • Turi gebėti prisiimti asmeninę atsakomybę
  • Esi orientuotas į klientą bei paslaugų kokybę
  • Turi žinių arba nori išmokti apie LEAN ir SIX SIGMA bei kitus kokybės vadybos metodus
  • Puikiai moki anglų ir švedų kalbas (B2)

Mes tau siūlome

Mes siūlome dideles mokymosi, tobulėjimo ir profesinių siekių įgyvendinimo galimybes. Vertiname ir rūpinamės kiekvienu savo komandos nariu. Mes tikime, kad ilgalaikiai santykiai su klientais ir darbuotojais yra tvaraus verslo pagrindas. Kviečiame prisijungti prie tarptautinės komandos, kur drauge kursime patrauklius sprendimus klientams. Čia gera augti drauge.

Jei turite papildomų klausimų, nedvejodami kreipkitės į karjeros konsultantę Indrę Giedraitienę el. paštu

Bazinio darbo užmokesčio dydžio intervalas šiai pozicijai yra 1250 EUR - 1850 EUR per mėnesį, neatskaičius mokesčių. Konkretus darbo užmokestis nustatomas atsižvelgiant į kandidato kompetenciją ir darbo patirtį. Minėtas darbo užmokestis yra tik dalis viso Swedbank siūlomo atlygio, kuris susideda iš įvairių papildomų naudų bei galimybių darbuotojams, kurias teikia Swedbank.
Swedbank

Swedbank

Grupės finansavimo ir mokėjimų padalinys yra "Swedbank" verslo sritis, atsakinga už paskolų ir mokėjimų paslaugų klientams plėtrą ir palaikymą. Kurdami šias paslaugas mes siekiame kokybės, stabilumo, prieinamumo, saugumo ir gero aptarnavimo klientams. Mūsų misija yra užtikrinti, kad mūsų produktai būtų pirmaujantys rinkoje ir atitiktų mūsų klientų poreikius.

„Swedbank“ yra bankas visiems. Čia mes kuriame savo darbo aplinką ir tradicijas: aktyviai skatiname darbuotojų įvairovę ir esame lyderiai lyčių lygybės skatinimo srityje. „Swedbank“ laukia visų kandidatų, nepaisant jų lyties, amžiaus, tautybės, neįgalumo ar įsitikinimų. Įsitikink – prisijunk prie mūsų!
informacija apie Swedbank
2529 €
Vid. atlyginimas bruto
(96% higher than LT average)
2035
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1319 €
25% uždirba 1319-1842 €
25% uždirba 1842-2932 €
25% uždirba nuo 2932 €