Swedbank

Specialistas (-ė) Vakarų Lietuvos verslo bankininkystės centre

1500-2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - Swedbank
Ar turi pozityvų ir į klientą orientuotą požiūrį? Ar tave domina darbas su didžiausiais Vakarų Lietuvos verslo klientais?

Su mumis turėsi galimybę:

 • Kartu su verslo klientų vadybininkais kurti ir palaikyti tvarius santykius su Vakarų Lietuvos verslo centro klientais;
 • Dalyvauti verslo klientų finansavimo procese nuo pagalbos ruošiant finansavimo projektą iki paskolos išmokėjimo, bei tolesnio paskolos monitoringo;
 • Konsultuoti verslo klientus kasdieninės bankininkystės klausimais;
 • Dalyvauti ir aktyviai prisidėti prie komandos sėkmės, užtikrinant sklandų komandinį darbą su verslo klientų vadybininku.

Tikimės, kad tu turi:

 • Aukštąjį išsilavinimą verslo vadybos, finansų valdymo, socialinių ar tiksliųjų mokslų srityse;
 • Stiprų atsakomybės jausmą, kritinį mąstymą, orientaciją į detales, gebėjimą planuoti, nebijai daugiafunkcinio darbo ir turi verslumo gyslelę;
 • Gebėjimą dirbti komandoje ir nuolatos ieškoti būdų kaip efektyvinti banko procesus, leidžiančius užtikrinti itin aukštą klientų patirtį;
 • Suvokimą apie santykių kūrimo svarbą ir gebėjimą suvaldyti priimtų sprendimų įgyvendinimo procesą;
 • Norą mokytis naujų dalykų ir nuolatos ugdyti savo asmenines savybes;
 • Puikius anglų kalbos įgūdžius (žodžiu ir raštu);
 • Patirtis įmonių kreditavime, lėšų valdymo, faktoringo, paskolų administravimo ir sutarčių rengimo srityse būtų privalumas.

Organizacijoje tikime, kad žmonės yra mūsų didžiausia stiprybė. Mes dirbame kartu ir savo kasdieniame darbe vadovaujamės pagrindinėmis mūsų vertybėmis: atvirumu, paprastumu ir rūpestingumu. Kasdien kuriame pasitikėjimu, pagarba, atvirumu ir įsitraukimu pagrįstą kultūrą. Mes palaikome nuolatinį ugdymąsi ir skatiname Tave prisiimti lyderystę už savo paties karjeros kelią bei ieškoti iššūkių, kurie Tave įkvepia ir skatina tobulėti. Mes siūlome tvarią ir lanksčią darbo aplinką, kur dalijamės žiniomis ir dirbame kartu. Tu, kaip „Swedbank“ komandos narys, dalyvausi kintamo atlygio programoje, turėsi galimybę prisijungti prie „Swedbank“ pensijos darbuotojams programos, taip pat Tau bus suteiktas darbuotojų sveikatos draudimas ir kitos patrauklios papildomos naudos. Kartu mes dirbame ir kuriame gerovę, suteikdami teigiamą ir unikalią patirtį savo klientams.

Prisijunk prie mūsų komandos ir ...

tapki dalimi tarptautinės profesionalios komandos, įgyvendinančios iššūkių reikalaujančius projektus, didinančios klientų vertę ir „Swedbank“ konkurencinį pranašumą. Gediminas, tavo būsimas vadovas.

Laukiame tavo gyvenimo aprašymo iki 2022-08-19.

Darbo užmokesčio dydžio intervalas šiai pozicijai Lietuvoje yra 1500 - 2200 EUR neatskaičius mokesčių. Daugiau skaityk čia! jobs.swedbank.com/pages/employment-in-latvia-and-lithuania?preview=true

„Swedbank“ nediskriminuoja dėl lyties, amžiaus, seksualinės orientacijos ar seksualinės tapatybės, etninės tapatybės, religijos ar negalios – laukiami visi.

* * *


#LI-DIRBKSWEDBANK

Atlyginimas

1500-2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Swedbank

Swedbank

Klientų aptarnavimo tarnyba rūpinasi privačių ir verslo klientų aptarnavimu bei paslaugų teikimu įvairiais kanalais: klientų aptarnavimo padaliniuose, telefonu, interneto banku. Klientų aptarnavimo tarnybą sudaro klientų aptarnavimo centrai, Konsultacijų centras, Kanalų palaikymo departamentas bei Klientų duomenų valdymo padalinys.

„Swedbank“ yra bankas visiems. Čia mes kuriame savo darbo aplinką ir tradicijas: aktyviai skatiname darbuotojų įvairovę ir esame lyderiai lyčių lygybės skatinimo srityje. „Swedbank“ laukia visų kandidatų, nepaisant jų lyties, amžiaus, tautybės, neįgalumo ar įsitikinimų. Įsitikink – prisijunk prie mūsų!
Nori rasti daugiau „Swedbank“ darbo pasiūlymų? Apsilankyk www.swedbank.lt/lt/careers
informacija apie Swedbank
2373 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
1617
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1481 €
25% uždirba 1481-1846 €
25% uždirba 1846-2722 €
25% uždirba nuo 2722 €