Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Specialistas (Fizika, chemija, mechatronika) (Dalinis užimtumas)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • Jis (ji) bus atsakingas (-a) už pagalbą užsakomosios laboratorinės įrangos techninio aptarnavimo specialistui.
  • Laboratorinių analizatorių priedų gamybai reikalingų detalių paieška, užsakymas, gaminimo procesų priežiūra, techninis palaikymas.
  • Esamų klientų konsultavimas techniniais klausimais Baltijos šalyse, jų apmokymas ir konsultavimas, esant reikalui vykimas į jų nurodytą vietą.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (eksporto inžinerija, fizika, chemija, mechatronika ar kt. inžinerinė sritis);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS office programos);
  • Labai geros anglų kalbos žinios;
  • Rusų kalbos mokėjimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Savarankiškumas, atsakingumas, komunikabilumas;
  • Kruopštumas, pareigingumas, tvarkingumas.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą, profesinio tobulėjimo galimybes, darbą tarptautinėje aplinkoje.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Noriu personalo sprendimų grupė

Mūsų klientė – savo srities lyderė, pasaulyje vienos didžiausios mokslui ir tyrimams dirbančios kompanijos Thermo Scientific Portable Analytical Instruments pardavimų partnerė Baltijos šalyse, šiuo metu darbui Kaune ieško Specialisto (Fizika, chemija, mechatronika) (Dalinis užimtumas).

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu:.
Kontaktinis asmuo: Rasa.