Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Detas"
More about company »

Specialiųjų darbų vadovas

1100–1800 Eur
Kaunas - UAB "Detas"

Darbo pobūdis

Magistralinių ir skirstomųjų Lauko vandentiekio ir nuotekų tinklų tiesimas. Vadovavimas objekte vykdomiems darbams, darbo grafikų sudarymas, darbų pridavimas, statybinės dokumentacijos pildymas, tarpiniai ir galutiniai aktavimai, bendravimas su užsakovais, leidimų kasimo darbams išemimas, darbo jėgos, mechanizmų, medžiagų racionalus panaudojimas. Kontaktinis tel. 8 614

Reikalavimai

Patirtis būtina tokio pobūdžio darbuose, spec. darbų kvalifikacijos darbų vadovo atestatas (lauko vandentiekis, nuotekos) rusų kalbos žinios, rimtas ir atsakingas požiūris į darbą.

Mes jums siūlome

Visas priemones darbų vykdymui, socialines garantijas, draugišką kolektyvą, karjieros galimybes.

Atlyginimas

1100–1800 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB "Detas"

UAB "Detas"

Įmonei šiemet sukaks 11 m. Įmonė specializuojasi inžinerinių lauko tinklų montavime Lauko vandentiekis, nuotekos, siurblinės, rezervuarai, drenažas.

Informacija tel. 8 614 .
Informacija apie UAB "Detas"
32
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Egidijus Račkauskas