Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Litana“

SPECIALIŲJŲ DARBŲ VADOVO/-ĖS (ŠVOK INŽINERINIAI TINKLAI) VILNIUJE

1600-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Litana“

Darbo pobūdis

  • ŠVOK sistemų rangos darbų organizavimas ir priežiūra objekte;
  • Darbų atlikimo grafikų sudarymas ir jų vykdymo kontrolė;
  • Darbų kokybės kontrolė;
  • Techninės bei objekto pridavimo dokumentacijos ruošimas.

Reikalavimai

  • Inžinerinis išsilavinimas;
  • Spec. darbų vadovo kvalifikacijos atestatas;
  • 3 metų darbo patirtis ŠVOK technologinių procesų;
  • Gebėjimas skaityti, analizuoti projektus bei techninę dokumentaciją;
  • Darbas komandoje su projektuotojais ir darbų vadovais;
  • Atsakingumas, tikslumas, komunikabilumas ir organizuotumas.

Mes jums siūlome

  • Terminuotą darbo sutartį iki 2021-11-01 su galimybe pratęsti;
  • Galimybę prisijungti prie sėkmingai dirbančios komandos;
  • Įdomų ir atsakingą darbą dinamiškoje organizacijoje, kurioje gausu profesinių iššūkių ir karjeros galimybių;
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, lyderystė, komandinis darbas ir orientacija į rezultatus;
  • Darbo užmokestį nuo 1600 - 1800 Eur (neto) ir priedus, kurie priklausys nuo Jūsų rezultatų.

Atlyginimas

1600-1800 €/mėn. į rankas

Įmonių grupė "Litana" - viena didžiausių statybų kompanijų Baltijos šalyse, kuri dirba 10 šalių ir specializuojasi statybos ir laivų statybos srityse.
informacija apie UAB „Litana“
2171 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
31
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1446 €
25% uždirba 1446-1917 €
25% uždirba 1917-2771 €
25% uždirba nuo 2771 €