Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Inti"
More about company »

SPECIALIŲJŲ STATYBOS DARBŲ VADOVAS (-Ė)

Kaunas - UAB "Inti"

Darbo pobūdis

organizuoti ir kontroliuoti darbus statybos objekte;
darbų paskirstymas bei jų atlikimo kontrolė;
techninių klausimų derinimas su užsakovais;
medžiagų tiekimo užtikrinimas;
statybos darbų grafiko, biudžeto, resursų kontrolė.
Siūlomas darbas specialiųjų statybos darbų (vandentiekis, nuotekos, lietaus nuotekų sistemos) objektuose.

Reikalavimai

aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
vairuotojo pažymėjimas - B kategorija;
gebėjimas planuoti, organizuoti, koordinuoti statybos objektų darbus;
gebėjimas vadovauti ir dirbti komandoje;
darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office; Autocad; Sistela);
komunikabilumas; atsakingumas; sąžiningumas; iniciatyvumas;

specialiųjų statybos darbų vadovo (vandentiekis, nuotekos, lietaus nuotekų sistemos) darbo patirtis;
ypatingo statinio statybos vadovo ir ypatingo statinio statybos techninės priežiūros vadovo kvalifikacijos atestatas.

Privalumai:
anglų ir /arba rusų kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą.
Pilną aprūpinimą darbui reikalingomis darbo priemonėmis.
Kvalifikacijos kėlimo ir karjeros galimybes.
Visas socialines garantijas, konkurencingą atlygį už darbą, patrauklias motyvacines priemones.

Kita informacija:
Darbas pilną darbo dieną statybos objektuose Lietuvoje.

Atlyginimas

Derybų klausimas
UAB "Inti"

UAB "Inti"

UAB „Inti“ – jau daugiau kaip 25-erius metus sėkmingai dirbanti statybos įmonė. Kviečiame ir Jus prisijungti prie mūsų darnaus kolektyvo!

Plačiau apie mus www.inti.lt
Informacija apie UAB "Inti"
1076 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
155
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Eduardas Černulis