Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Inservis“
More about company »

SPECIALIŲJŲ VALYMO DARBŲ OPERATORIUS (-Ė) VILNIUJE

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Inservis“

Darbo pobūdis

  • Langų, stiklinių pertvarų, fasadų valymas;
  • Įvairių patalpų valymas po statybų ir remontų;
  • Kiliminių dangų, baldų gobelenų plovimas - cheminis valymas;
  • Grindų paviršių vaškavimas ir impregnavimas.

Reikalavimai

  • Galimybė dirbti visą dieną;
  • Atsakingumas, darbštumas, sąžiningumas;
  • Noras mokytis ir tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų (nuo 1000 Eur neatskaičius mokesčių + priedai, priklausnatys nuo darbo rezultatų ar papildomo darbo krūvio);
  • Visas socialines garantijas;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas
Priklauso nuo darbo patirties ir turimos kompetencijos.

UAB „Inservis" – daugiau nei 15 metų stabiliai veikianti įmonė, teikianti inžinerinių sistemų priežiūros, pastatų ūkio valdymo, audito ir gedimų šalinimo, patalpų oro kokybės tyrimų, daugiabučių administravimo bei kitas paslaugas. Bendrovė turi padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Druskininkuose.
Informacija apie UAB „Inservis“
884 €
Vid. atlyginimas bruto
246
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 368 €
25% uždirba 368-692 €
25% uždirba 692-1224 €
25% uždirba nuo 1224 €
Vadovas: Svajūnas Masla