Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Valumina“

Specialiųjų valymo darbų vykdytojas (-a)

600-800 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Valumina“

Darbo pobūdis

Įvairių patalpų postatybiniai ir/ar generaliniai valymo darbai;
Langų ir fasadų valymas;
Minkštų baldų ir kiliminių dangų valymas;
Įvairių grindų paviršių vaškavimas ir impregnavimas.
Darbai vykdomi visoje Lietuvoje;
Dirbama su profesionalia ir naujausia valymo įranga;

Reikalavimai darbuotojui

Noras dirbti, atsakingumas, darbštumas, pastabumas;
“B“ kategorijos vairuotojo teisės ir patirtis valymo srityje - privalumas

Įmonė siūlo

Pagarbų požiūrį į darbuotoją;
Dinamišką , nenuobodų darbą;
Laiku mokamą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų.
Mokymus, neturintiems patirties.

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

Vidaus patalpų ir lauko teritorijos įvairūs valymo/tvarkymo darbai, specialiųjų valymo darbų paslaugos.
informacija apie UAB „Valumina“
1078 €
Vid. atlyginimas bruto
471
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 573 €
25% uždirba 573-927 €
25% uždirba 927-1124 €
25% uždirba nuo 1124 €