Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Karalienės Mortos mokykla“
More about company »

Specialusis/ioji pedagogas/ė

Vilnius - UAB „Karalienės Mortos mokykla“

Darbo pobūdis

  • atlieka pedagoginį mokinių vertinimą;
  • ruošia dokumentus į švietimo pagalbos ir įsivertinimo tarnybą;
  • bendradarbiauja su mokytojais, specialiųjų poreikių mokinių tėvais (globėjais, rūpintojais), švietimo pagalbos tarnybomis;
  • padeda specialiųjų poreikių mokiniams įsisavinti ugdymo turinį (specialiojo pedagogo kabinete ar grupėje/klasėje), ugdo sutrikusias funkcijas;
  • ruošia pritaikytas/individualizuotas programas;
  • pataria mokytojams, kaip pritaikyti specialiųjų poreikių mokiniams mokomąją medžiagą ir mokymo priemones;
  • teikia metodinę pagalbą mokytojams, specialiųjų poreikių mokinių tėvams;
  • tvarko ir pildo savo darbo dokumentus;
  • dalyvauja mokyklos vaiko gerovės komandos veikloje;
  • šviečia mokyklos bendruomenę specialiųjų poreikių mokinių ugdymo, specialiosios pedagoginės pagalbos teikimo klausimais, formuoja mokyklos bendruomenės ir visuomenės teigiamą požiūrį į specialiųjų poreikių mokinius;

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas ir specialiojo pedagogo profesinė kvalifikacija; gali būti paskutinių kursų studentas;
  • išmanymas individualių programų rengimo principų, ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo, bendrųjų, specialiųjų programų ir išsilavinimo standartų, bendrųjų ugdymo planų;
  • išmanymas pedagoginio vertinimo metodikų, gebėjimas atlikti pedagoginį mokinių vertinimą, nustatyti jų žinių, mokėjimų, įgūdžių, gebėjimų lygį ir jų atitikimą ugdymo programoms bei specialiuosius ugdymosi poreikius, įvertinti pažangą;
  • išmanymas specialiųjų poreikių mokinių ugdymo metodų, gebėjimas juos taikyti padedant specialiųjų poreikių mokiniams įsisavinti mokomąją medžiagą ir lavinant jų sutrikusias funkcijas;
  • gebėjimas bendrauti su specialiųjų poreikių mokiniais ir bendradarbiauti su mokytojais, kitais asmenimis, tiesiogiai dalyvaujančiais ugdymo procese, specialiųjų poreikių mokinių tėvais (globėjais, rūpintojais), pedagoginių psichologinių tarnybų, sveikatos priežiūros, švietimo ir kitų įstaigų darbuotojais;

Mes jums siūlome

  • neeilinę patirtį vienoje moderniausių Lietuvos mokyklų;
  • nuolatinį kvalifikacijos kėlimą ir tobulėjimą;
  • kūrybišką, atvirą naujovėms aplinką;
  • entuziastingą, draugišką komandą;

Mokykla, į kurią vaikai nori eiti. Norime ne tik išmokyti, bet ir įskiepyti vaikams norą mokytis visą gyvenimą. Noras mokytis ir tobulėti yra užkoduotas kiekvieno mažo žmogučio DNR grandinėje, tad mūsų užduotis - skatinti šį norą ir kurti tokią aplinką, į kurią vaikas norėtų grįžti kiekvieną dieną.
Informacija apie UAB „Karalienės Mortos mokykla“
1291 €
Vid. atlyginimas bruto
(44% didesnis už LT vidurkį)
146
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 804 €
25% uždirba 804-1314 €
25% uždirba 1314-1544 €
25% uždirba nuo 1544 €
Vadovas: Austėja Landsbergienė