UAB „Impuls LTU“

Sporto klubo administratorė (-ius) nepilnu etatu

4-4,10 €/val. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „Impuls LTU“

Darbo pobūdis

  • Aktyviai pardavinėti prekes ir paslaugas sveikatingumo klube;
  • Konsultuoti ir aptarnauti klientus sveikatingumo klube (tiesiogiai ir el.paštu);
  • Užtikrinti tvarką sveikatingumo klube ir prisidėti prie klubo aplinkos gerinimo;
  • Klientų poreikių aiškinimasis bei probleminių situacijų sprendimas.
  • Darbas pagal iš anksto suderintą grafiką darbo dienomis ir savaitgaliais (iki 20 val./savaitę).

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis klientų aptarnavimo ir pardavimų srityse;
  • Noras dirbti su pardavimais ir orientacija į rezultatą;
  • Stiprus atsakomybės jausmas;
  • Puikūs derybiniai įgūdžiai;
  • Nuoširdžiai plati šypsena ir energija, kuria norisi dalinti su aplinkiniais.

Įmonė siūlo

  • Sportišką kolektyvą ir aplinką;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Bazinį darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo pardavimų;
  • Visus LEMON GYM privalumus ir geresnę fizinę formą;
  • Prisidėti prie visuomenės sveikesnio gyvenimo būdo skatinimo.

Atlyginimas

4-4,10 €/val. neatskaičius mokesčių

Esame didžiausias sporto ir sveikatingumo klubų tinklas Lietuvoje. Mūsų tinklą sudaro 7 IMPULS sporto ir sveikatingumo klubai visoje Lietuvoje, ir 20 LEMON GYM sporto klubų Baltijos šalyse.
Kiekvieną mėnesį klubuose sudega milijardai kalorijų, tūkstančiai žmonių įgyja geresnę savijautą, dailesnes kūno formas, didesnį pasitikėjimą savimi, pasirenka sveikesnę gyvenseną.
Kviečiame prisijungti prie mūsų misijos ir sveikatinti Lietuvą, Latviją ir Estiją kartu!
informacija apie UAB „Impuls LTU“
1538 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
105
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 728 €
25% uždirba 728-1259 €
25% uždirba 1259-1778 €
25% uždirba nuo 1778 €