Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Baulera"
More about company »

Sporto klubo administratorė (-ius)

Vilnius - UAB "Baulera"

Darbo pobūdis

  • Mandagus klientų sutikimas bei kokybiškas aptarnavimas;
  • Sporto klubo paslaugų ir prekių pardavimas;
  • Informacijos apie sporto klubo teikiamas paslaugas teikimas telefonu;
  • Darbas su klientų aptarnavimo sistema ir kasos aparatu;
  • Sporto klubo tvarkos priežiūra;
  • Kitos administracinės funkcijos.

Reikalavimai

  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, komunikabilumas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Lietuvių, rusų bei anglų kalbos įgūdžiai;
  • Atidumas, atsakingumas, organizuotumas ir paslaugumas;
  • Reprezentatyvi išvaizda;
  • Analogiško darbo patirtis būtų privalumas.

Darbas ne tik vasaros sezonui. Gali būti ir ambicingas bei energingas studentas.

Mes jums siūlome

  • Spostiška atmosfera;
  • Geras darbo sąlygas ir visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti;
  • Socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

Sveikatingumo ir sporto klubo "SMART GYM Naujamiestis" komanda plečia savo gretas ir ieškome naujo energingo ir atsakingo kolegos - administratoriaus!
Informacija apie UAB "Baulera"
951 €
Vid. atlyginimas bruto
(6% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vytautas Šileikis