Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Gym LT“

Sporto klubų ūkvedys (-ė) 0,5 etatu

6-6,45 €/val. Į rankas
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Gym LT“

Darbo pobūdis

3 Lemon gym sporto klubų (Baltų pr. 16, Savanorių 168 ir Karaliaus Mindaugo pr. 50) priežiūros, buitiniai ir kiti ūkio darbai;
Smulkūs sporto klubų ir inventoriaus remonto darbai;
Elektros įrangos priežiūra ir remontas;
Apšvietimo, ventiliacijos, kanalizacijos ir kitų sistemų tikrinimas, techninio stovio priežiūra bei smulkus remontas.

Reikalavimai

Vairuotojo pažymėjimas, automobilis.
Nežemesnė, kaip VK elektrosaugos kvalifikacija.
Gebėjimas atlikti įvairius ūkio priežiūros darbus.
Patirtis ūkio valdymo srityje, būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Lankstų darbo grafiką;
Lemon gym metinę narystę darbuotojui ir jo artimiesiems;
Kuro darbo reikmėms finansavimą.

Atlyginimas

6-6,45 €/val. į rankas

Gym LT, UAB
Esame didžiausias sveikatingumo klubų tinklas Lietuvoje. Mūsų tinklą sudaro 12 klubų visoje Lietuvoje, o iš viso „Impuls“ įmonių grupė valdo 30 sveikatingumo klubus Baltijos šalyse. Kiekvieną mėnesį klubuose sudega milijardai kalorijų, tūkstančiai žmonių įgyja geresnę savijautą, dailesnes kūno formas, didesnį pasitikėjimą savimi, pasirenka sveikesnę gyvenseną.
informacija apie UAB „Gym LT“
1333 €
Vid. atlyginimas bruto
44
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 666 €
25% uždirba 666-876 €
25% uždirba 876-1287 €
25% uždirba nuo 1287 €