Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Gero vėjo“
More about company »

Spurgų kepėjas (-a)

Kaunas - UAB „Gero vėjo“

Darbo pobūdis

Holy Donut komandai reikia pastiprinimo.

Darbas VIRTUVĖJE: su mielinėmis tešlomis, kepinių šokoladavimas (glaistymas), pusryčių ruošimas.

Jei esi atsakinga (-as), draugiškas ir moki dirbti komandoje, ieškai ilgalaikio darbo, laukiam Tavo CV.

Apie atlygį ir sąlygas išsamiau gyvai.

Patirtis didelis privalumas, bet jei noro yra - pažadam išmokyti!

Būk fainas, mums tokių reikia :)

Reikalavimai

Atsakingumas
Punktualumas
Pareigingumas
Galimybė dirbti ryte
Domėjimasis maisto kultūra ir noras tobulėti
Panašaus darbo patirtis privalumas, bet jei yra noro, pažadam išmokytų

Mes jums siūlome

Maitinimą darbo metu
Lankstų darbo grafiką
Draugišką kolektyvą

Amerikietiškos spurgos, beigeliai, vėlyvieji pusryčiai ir daug daug baisiai skanios kavos!
Informacija apie UAB „Gero vėjo“
770 €
Vid. atlyginimas bruto
46
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 575 €
25% uždirba 575-654 €
25% uždirba 654-800 €
25% uždirba nuo 800 €
Vadovas: Ieva Liutkevičiūtė