UAB „Personalo valdymo sistemos“

Staklių operatorius-galąstojas (-a)

Nuo 910 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Personalo valdymo sistemos“

Darbo pobūdis:

Darbas programinėmis ir universaliomis galandimo staklėmis bei jų priežiūra;
Įvairių staklių pjūklų, peilių, grąžtų, kaltų ir kt. įrankių galandimas;
Atsakomybė už atliktų darbų kokybę ir terminus;
Nuolatinis galandimo procesų tobulinimas ir našumo didinimas.

Reikalavimai:

Techninio – inžinerinio pobūdžio išsilavinimas (privalumas);
Patirtis metalo ir / ar medžio gamybos srityje;
Geras kompiuterinis raštingumas;
Galimybė dirbti pamainomis;
Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
Kruopštumas, atidumas, sąžiningumas;
Iniciatyvumas, atsakingumas ir meilė darbui.

Mes siūlome:

Įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje, augančioje įmonėje;
Galimybę realizuoti savo žinias, ugdyti asmenines kompetencijas ir tobulėti;
Idėjas palaikantį vadovą ir vieningų tikslų siekiančius bendradarbius;
Darbo rezultatus atitinkantį atlygį.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. CV perduosime klientui tik gavę Jūsų sutikimą. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

Atlyginimas

Nuo 910 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklauso nuo kompetencijų;
Priedai prie atlyginimo priklauso nuo darbo rezultatų.

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - sėkmingai veikianti, moderni įmonė, užsiimanti didmenine ir mažmenine medžio ir metalo apdirbimo įrankių prekyba bei teikianti įrankių galandinimo paslaugą, šiuo metu nuolatiniam darbui Šiauliuose ieško staklių operatoriaus-galąstojo (-jos).