Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vinkelis ir Ko“

Staklių operatorius

1300-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Telšiai - UAB „Vinkelis ir Ko“

Darbo pobūdis

Darbas prie plastikinių langų gamybos staklių ceche. Tik su patirtimi.

Reikalavimai

Noras dirbti, mokytis ir tobulėti,
Tvarkingumas,
Darbštumas ir atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, atsakingą darbą profesionalame kolektyve.
  • Darbui reikalingas priemones.
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

1300-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Vinkelis ir Ko“ – esame vieni stipriausių plastikinių langų ir durų gamintojų ne tik vakarų Lietuvoje, bet ir Pabaltijo regione. Didelė dalis mūsų pagaminamos produkcijos yra eksportuojama į kitas Europos šalis. Plačiai atvertos durys į Europą, be užsienio kapitalo liudija apie mūsų savarankiškumą, inovatoriškumą ir nepriekaištingą kokybę, kuri yra vertinama ne tik Lietuvoje, tačiau džiugina ir išrankiausią Europos pirkėją.
Įmonė įkurta 1998 m. Prekybos salonus turime Klaipėdoje ir Telšiuose, taip pat ir gamybos padalinius šiuose miestuose.
informacija apie UAB „Vinkelis ir Ko“
1443 €
Vid. atlyginimas bruto
67
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1558 €
25% uždirba 1558-1717 €
25% uždirba nuo 1717 €