CVB client

CNC staklių operatorius

1100-1600 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Precizika Metal“

Darbo pobūdis

Mes, Precizika Metal, UAB, augame ir ieškome CNC operatorių derintojų - tekintojų ir frezuotojų.

Jei dirbate su Haas, Mazak, Micron, Schaublin, Seiki staklėmis - puiku.
Jei dirbate su kitomis staklėmis, irgi puiku, apmokysime.

Kas svarbu: geras brėžinių skaitymas ir atsakingas požiūris į darbą.
Dirbame svarbiems klientams ir gaminame svarbius, atsakingus, turinčius didelį tikslumą užsakymus.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis dirbant su CNC frezavimo ar tekinimo staklėmis;
Geri brėžinių skaitymo ir supratimo įgūdžiai;
Staklių programavimo ir derinimo įgūdžiai;
Matavimo įrangos naudojimo įgūdžiai;
MasterCAM žinojimas yra privalumas.

Įmonė siūlo

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas
Visos soc. garantijos. Priedai prie algos, darbo vietą 14 metų stabiliai dirbančioje įmonėje. draugišką kolektyvą. Darbo vieta Maišiagala.

Atlyginimas

1100-1600 €/mėn. į rankas
Už pasiektus įmonės tikslus skiriamas priedas prie algos 100-150eur į rankas
CVB client

UAB „Precizika Metal“

Įdomų darbą augančioje įmonėje ir draugiškame kolektyve;
Gerą ir sąžiningą atlyginimą ir galimybę užsidirbti papildomai, mokami priedai už pasiektus įmonės rezultatus.
Galimybę tapti plataus profilio CNC specialistu - papildomai apmokome dirbti su Haas, Mazak, Micron, Schaublin, Seiki staklėmis;
Darbo vieta - Maišiagala, organizuojame darbuotojų vežimą į ir iš darbo arba kompensuojame kelionės išlaidas.
informacija apie UAB „Precizika Metal“
2910 €
Vid. atlyginimas bruto
(91% didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.