CVB client

Staliai-staklininkai/Staliai-surinkėjimai

600-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Soretto factory 2022“

Darbo pobūdis

  • Darbas nestandartinių baldų gamybos įmonėje.
  • Darbas su formatavimo staklėmis.
  • Darbas su laminavimo staklėmis.
  • Darbas su naturaliu medžio lukštu.
  • Nestandartinių korpusinių baldų surinkimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis korpusinių baldų gamyboje.
  • Darbas komandoje.
  • Kruopštumas.
  • Sąžiningumas.

Įmonė siūlo

  • Konkurencingą atlyginimą
  • Socialines garantijas

Atlyginimas

600-1200 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Soretto factory 2022“

Besiplečianti nestandartinių baldų projektavimo ir gamybos įmonė,
neseniai persikrausčiusi į Lentvarį , ieško į komandą naujų kolegų.
Pastiprinimo poreikis :
1. Pjovėjas/a
2. Surinkėjas/a
3. Konstruktorius/ė / technologas/ė
4. Dažytojas/ė
5. Plataus profilio stalius / staklininkas
Patirtis, be abejo būtų puiku ir palengvintų mums apsispręsti dėl priėmimo į darbą.
Tačiau, suprasdami, kad niekas negimė mokėdams – galime priimti ir tik su dideliu noriu tapti profesionalu baldininku. Apmokinsime.

Ką mes galime pasiūlyti :

Lengva tikrai nebus 😊, bet bus įdomu. Kaip įprasta – vadyba be gamybos (ir atvirkščiai) negali egzistuoti, tad visi už vieną vienas už visus.
Yra visada poreikis ir galimybė užsidirbti padidinto tarifo viršvalandžius dirbant.

Konrkrečiau :
1. Oficialiai ir laiku mokamą atlyginimą.
2. Soc garantijas.
3. Teisingą požiūrį į kolegas.
4. Galimybę augti karjeros laiptasi bei tobulėti dirbant su ilgametę patirtį turinčiais kolegomis
Algos dydis priklauso nuo gebėjimų.

“Į rankas” alga nuo 800 iki 2000 ir daugiau.