UAB „Personalo valdymo sistemos“

Stalius-apdailininkas (-ė)

Nuo 18,63 €/val. Į rankas
Užsienis: Norvegija - UAB „Personalo valdymo sistemos“

Darbo aprašymas:

Karkasinių ir skydinių namų statyba;
Karkasinių namų montavimas;
Darbas su medienos ir stiklo pluošto medžiagomis;
Išorės / lauko darbai (stogo dengimas, lauko dailylenčių kalimas, terasų įrengimas ir t. t.);
Visi vidaus staliaus - apdailos darbai (dailylenčių kalimas, baldų surinkimas, durų montavimas ir t.t.).

Reikalavimai:

Panašaus darbo ne mažesnė nei 1-2 m. patirtis (Lietuvoje ar užsienyje);
Gera fizinė forma;
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
Gebėjimas gerai komunikuoti anglų kalba – privalumas;
Gebėjimas gerai komunikuoti norvegų kalba – privalumas;
Darbštumas, sąžiningumas, atsakingumas;
Žalingų įpročių neturėjimas;
Pozityvus požiūris į darbą.

Mes siūlome:

Įdomų, savarankišką ir dinamišką darbą;
Darbo rezultatus atitinkantį atlygį;
Darbui reikalingas priemones (darbo drabužius, avalynę, įrankius, transportą ir kt.);
Nemokamą įdarbinimą ir puikias gyvenimo sąlygas.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. CV perduosime klientui tik gavę Jūsų sutikimą. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

Atlyginimas

Nuo 18,63 €/val. į rankas

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - moderni ir novatoriška gamybos-statybos ir projektavimo įmonė, kuri specializuojasi kokybiškų karkasinių ir skydinių namų statybose Norvegijoje, šiuo metu nuolatiniam darbui Norvegijoje ieško stalių-apdailininkų (-ių).