UAB „SVERHUS“

Stalius - apdailininkas

3000-3600 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Švedija - UAB „SVERHUS“

Darbo pobūdis

Jeigu ieškai dinamiško, puikiai organizuoto darbo, nebijai priimti sprendimų ir imtis iniciatyvos, esi universalus - mūsų įmonė suteiks visas galimybes augti ir tobulėti. Dauguma mūsų projektų turi ilgalaikę išliekamąją vertę, prisidėjęs prie jų įgyvendinimo turėsi kuo didžiuotis! Mūsų atliekamų darbų suvestinė:

  • Sienų, lubų karkaso statymas
  • Armstrong ir lubų panelių montavimas
  • Pertvarų konstrukcija; gipsas-osb
  • Furnitūrinės plokštės montavimas
  • Cokoliai, durų, apvadų ir grindjuosčių montavimas
  • Baldų surinkimas ir montavimas
  • Plytelių ir klinkerio klijavimas
  • Įvairūs staliaus darbai

Šiuo metu turime 2 laisvas pozicijas pradėti darbus nedelsiant ir tuo pačiu ieškome daugiau darbuotojų ateinantiems metams. Garantuoti ir patvirtinti projektai iki 2022 m pabaigos.

Praktiškai visą laiką dirbame viduje, nesame priklausomi nuo oro sąlygų, darbas 2-4 žmonių komandomis. Komandiruotės trukmė 6-8 sav išvykoje, 3 sav namuose, trukmę ir sąlygas kiek įmanoma deriname individualiai.

Reikalavimai darbuotojui

Nuo pat įmonės susikūrimo pradžios su mumis esantys darbuotojai suformavo kertines vertybes, kurios leido įgyti partnerių pasitikėjimą ir sėkimingai atlikti darbus.

Jeigu galvoji kandidatuoti ir:

  • Turi noro dirbti ir užsidirbti
  • Už skatinimą, visapusišką pagalbą ir pagarbą gali atsidėkoti gerai atliekamu darbu
  • Esi pareigingas ir atsakingas
  • Nepiknaudžiauji alkoholiu
  • Ieškai pastovumo
  • Puikiai išmanai darbus pažymėtus aukščiau suvestinėje arba esi žingeidus ir gali greitai mokytis
  • Vertini kolektyviškus ir draugiškus kolegas, mėgsti dirbti komandoje

Kviečiame tave prisijungti prie Sverhus komandos!

B kategorija, anglų kalbos mokėjimas ir darbo patirtis Skandinavijos šalyse didelis privalumas

Visuomet stengiamės išklausyti kiekvieną darbuotoją ir rasti patį geriausią abipusį sprendimą. Į darbuotojus žiūrime kaip į pagrindinį įmonės sėkmės resursą, todėl iš savo pusės suteikiame pačias geriausias apgyvendinimo ir darbo sąlygas. Daug dėmesio teikiame pozityvaus mikroklimato kūrimui, kasmet organizuojame įmonės sąskrydžius, kad visi susitikę drauge puikiai praleistume laisvalaikį.

Mes Jums suteiksime (be jokios išskaitos) ir siūlome:

  • Aukštų standartų apgyvendinimą
  • Profesionalius darbo įrankius
  • Patogius darbo rūbus ir AAP
  • Apmokėtas ir suorganizuotas keliones iki darbo vietos ir atgal
  • Darbinį automobilį (galite vykti ir su savo)
  • Konkurencingą, oficialiai ir visuomet laiku mokamą atlyginimą, visas soc.garantijas
  • Galimybes kelti kvalifikaciją
  • Nuo rezultatų didėjantį darbo atlyginimą
  • Ilgalaikes perspektyvas tarptautinėje rinkoje augančioje įmonėje

Atlyginimas

3000-3600 €/mėn. į rankas
Neterminuota darbo sutartis pagal DK ir visus galiojančius įstatymus
strongest_in_lithuania

UAB „Sverhus“ – į Skandinavijos rinką orientuota statybų kompanija. Statome gyvenamuosius ir negyvenamuosius pastatus, visuomeninės paskirties objektus, įvairios paskirties karkasinių konstrukcijų statinius, renovuojame restoranus, viešbučius ir komercinės paskirties patalpas.
Pagrindinis tikslas – darbų kokybė ir operatyvumas, stengiamės būti geriausia partnere savo klientams, kuri geba plėtoti savo veiklą geriau nei mūsų srities kolegos, bei didinti veiklos efektyvumą, o darbus atlikti kokybiškai, saugiai ir laiku.

Šiuo metu vykdome projektus Švedijoje ir Norvegijoje, augant užsakymų skaičiui ieškome naujų komados narių norinčių prisijungti prie draugiško ir į rezultatus orientuoto kolektyvo.
informacija apie UAB „SVERHUS“
1103 €
Vid. atlyginimas bruto
19
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2021 m.