Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Fitsout“

Stalius - baldininkas (-ė)

1225-1750 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Fitsout“

Darbo pobūdis

  • darbas su įrankiais;
  • įvairių medžiagų apdorojimas;
  • įvairių baldų surinkimas;
  • baldų, detalių, rėmų, konstrukcijų tvirtinimo, montavimo darbai.

Tikimės, kad Tu:

esi darbštus ir atsakingas bei turi panašaus darbo patirties.
Jei tavo veikla ir atsakomybės yra darbuojantis su nestandartinių baldų arba prekybinės įrangos gamyba, turi noro darbuotis, tuomet susisiek su mumis.

Mes jums siūlome

išskirtines karjeros galimybes analogų Europoje neturinčiame, išimtinai pažangiausių medžio bei metalo apdirbimo technologijų skyriuje. Ieškome būtent tavęs, jei vertini asmeninį bei profesinį tobulėjimą jaunatviškame, stipria komandine dvasia alsuojančiame kolektyve.

Atlyginimas

1225-1750 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „Fitsout“

UAB „Fitsout“

UAB „FITSOUT” yra tarptautinė įmonė, teikianti baldus ir interjero sprendimus didiesiems globalios rinkos dalyviams: parduotuvėms, viešbučiams, tinkliniams restoranams bei kitiems mažmeninės prekybos ir paslaugų objektams. Mūsų klientai reikalauja išskirtinai individualių interjero ir funkcinių sprendimų, todėl visada didžiausią dėmesį skiriame gaminių, idėjų originalumui ir nepriekaištingam jų išpildymui iki smulkiausių detalių. Atsižvelgdami į įnoringų klientų lūkesčius, naujoje, daugiau nei 20.000 kv.m. ploto gamykloje tikslingai pasirinktas ir įgyvendinamas projektinis baldų gamybos principas naudojant išskirtines žaliavas, aukštąsias technologijas ir inovatyvią FITSOUT procesų valdymo sistemą.

Prisijunk prie FITSOUT komandos ir kartu įrodykime, kad Lietuva turi didžiulį inžinerinį potencialą, kuris kartu su inovatyviomis technologijomis ir unikaliu procesų valdymo modeliu leidžia kurti išskirtinį, aukštos pridėtinės vertės produktą, konkurencingą pasauliniu mąstu.Kontaktinis telefonas:
informacija apie UAB „Fitsout“
2249 €
Vid. atlyginimas bruto
(48% didesnis už LT vidurkį)
211
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1652 €
25% uždirba 1652-2035 €
25% uždirba 2035-2553 €
25% uždirba nuo 2553 €