Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Gargždų pramogos“

Stalius - Baldžius - Montuotojas

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Gargždai - UAB „Gargždų pramogos“

Darbo pobūdis

Darbas šiuolaikiškame medinių baldų gamybos ceche;
Nestandartinių korpusinių baldų gamyba, klijavimas, faneravimas ir kitokios apdailos technologijos;
Nestandartinių korpusinių baldų surinkimas;
Baldų konstravimas, medienos apdirbimas;
Darbas rankinio ir mechanizuoto medienos apdirbimo priemonėmis;
Baldų gamybos defektų šalinimas, gaminių kokybės vertinimas.

Reikalavimai darbuotojui

Staliaus darbo patirtis dirbant su baldais – privalumas;
Gebėjimas skaityti brėžinius;
Vairuotojo pažymėjimas B kategorija;
Asmeninės savybės: atsakingumas, kruopštumas ir orientacija į rezultatą;
Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
Noras tobulėti.

Mes jums siūlome

Patirtį sėkmingai veikiančioje įmonėje;
Laiku mokamą atlyginimą;
Visi mokesčiai ir atlyginimas oficialūs.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas
Nurodytas orientacinis atlyginimas. Konkretus atlyginimas derinamas su kandidatu, priklausomai nuo jo patirties ir kompetencijų.

Įmonė gamina nestandartinius korpusinius baldus.
informacija apie UAB „Gargždų pramogos“
1006 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.