Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Norwegian Service Team Baltija“
More about company »

STALIUS-DAILIDĖ (ISLANDIJA)

Nuo 3000 Eur
Užsienis: Islandija - UAB „Norwegian Service Team Baltija“

Darbo pobūdis

Darbui Islandijoje ieškome staliaus-dailidės, kuris geba konstruoti, montuoti ir taisyti įvairias medžio, fanieros ir kt.medžiagų konstrukcijas.
Kontraktas terminuotas.

Darbo laikas: I-V 8:00 - 18:00 (šeštadieniais pagal poreikį)

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis - 3 metai;
  • Staliaus/dailidės diplomas (privalumas);
  • Gera anglų kalba;
  • Gebėti skaityti brėžinius, naudotis įvairias įrankiais.
  • Neteistumo pažyma;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Tiesioginį terminuotą kontraktą su Islandijos įmone;
  • Nemokamą apgyvendinimą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Darbo užmokestį 3000 Eur (atskaičiavus mokesčius).

Atlyginimas

Nuo 3000 Eur atskaičius mokesčius

NST Baltija - Norvegijos kapitalo įmonė, sėkmingai daugiau kaip dešimt metų dirbanti Lietuvoje. Pagrindinė įmonės veikla - personalo valdymo paslaugos Lietuvoje ir užsienyje.